Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ezzel forduljak urológushoz?

Ezzel forduljak urológushoz?

Figyelt kérdés
Múlt hét csütörtökön este azt vettem észre, hogy a makkomon apró piros kiütések keletkeztek ami viszketett.Hogy pontosabban leírjam inkább a szélei felé voltak a kiütések bentebb közép tájon meg csak poros volt és csak kevés kiütéssel. Hogy mitől lett, fogalmam sincs. Voltam nyilvános mosdóban több helyen a majálisok miatt és az nem a higiéniájáról híres szóval ez volt az egyik ötlet, hogy ott fogdostam össze valamivel. Eltelt pár nap mikor úgy döntöttem, hogy el kéne nézni urulógushoz de SZTK oldalán nem láttam kiírva mikor rendel, egyéb alternatívák meg a magánrendelések voltak de horribilis árakat írt vizsgálatokra. Holnap lesz egy hete, hogy ez elkezdődött de azt vettem észre, hogy már nem viszket és nem piros, a kiütések is jóval kisebbek apró kitülemkedésekként látszódnak csak. Ennek ellenére el menjek urulógushoz vagy ha teljesen elmúlnak a panaszok hagyjam annyiban a dolgot? Megmondom őszintén még nem voltam és kellemetlen is a dolog nekem a másik amit fentebb írtam, hogy nem tudom hogy rendel meg hol van pontosan az SZTKban. A válaszokat előre is köszönöm. 20/F

2018. máj. 9. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
képet, így nehéz megmondani
2018. máj. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mivel írtam, elmúlóban van most olyan hatalmas elváltozást az enyémen már nem látni mint egy héttel ezelőtt. itt egy kép a netről az llusztráció kedvéért, ilyen apró kiütés volt mindenhol kivéve a makkon közép tájon mert ott kevesebb volt az oldalakhoz képest és ott inkább maga a bőr volt piros. és csak a makkon volt tehát a pénisz többi részét nem érintette a probléma.

[link]

A kérdésem, hogy annak ellenére, hogy elmúlóba van elég látványosan múlik, elnézzek vele orvoshoz vagy így várjam meg míg múlik-e teljesen és ha nem akkor menjek?

2018. máj. 9. 15:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Gombának hangzik,canesten krémet lehet venni a gyógyszertárba rá és 2 hétig kell használni körülbelül,reggel,este bekeni a krémmel a makkot.


Ha nem javul akkor urológushoz vagy bőr és nemi beteg gondozóba tudsz elmenni.Előbbi csak azért jobb,mert hamar be tudsz kerülni az urológushoz és nem kell beutaló sem.

2018. máj. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!