Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A férfi WC-ben a piszoárnál...

A férfi WC-ben a piszoárnál illik takarni magam?

Figyelt kérdés
Engem nem feszélyez, férfiak között szerintem természetes, de sokszor látom, hogy van aki rossz néven veszi ha mondjuk mellé állok vagy már alapból a sarokba fordulva van. Illetve annak ellenére, ha állnak mellett vagy látnak le szoktam rázni 2-3-szor, egyszer meghúzom a bőrt és kész.
2018. máj. 16. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Amolyan íratlan szabály hogy nem állunk egymás mellé. Pl ha valaki az elsőbe van akkor te nem a másodikhoz állsz hanem egy másikhoz. Meg az is furcsa lehet hogy bámulsz másokat miközben a dolgukat végzik, legalábbis ebből a kérdésből az jön le.
2018. máj. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
19:22 : Összesen 3 db piszoár van és nem kell bámulnom, elég ha befelé menet rápillantok, hogy ott áll. Közben pedig nyilván hallom...
2018. máj. 16. 19:31
 3/5 anonim ***** válasza:
42%

"Amolyan íratlan szabály hogy nem állunk egymás mellé."

Én ilyesmiről még sosem hallottam, de nem foglalkozom ilyesmivel. Szerintem cikibb takargatni magad a piszoárnál. Így is van elég prűd, gátlásos csávó, felesleges még többet csinálni belőlük. Ott csövelj, ahol jólesik, a többivel ne foglalkozz!


Az meg aki a sarokba fordul, az még határeset, de megértem. S szerintem az a közegtől függ, hogy befordul-e bárki is, vagy sem. Ha normálisnak tűnő csávók vannak bent a piszoárnál, esetleg alig van bent valaki, szerintem könnyebben fel tud oldódni bárki is, mintha mondjuk egy rockerbanda van bent.


De most komolyan, mi ez a sok piszoáros kérdés a héten?

2018. máj. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar téged akkor magad nem kell takarni,nem nézel a másikra vagy ha van üres hely akkor nem állsz közvetlenül másik mellé.
2018. máj. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Használd a fülkét, ennyi.
2018. máj. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!