Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Baratomnak fitymaszukulete...

Baratomnak fitymaszukulete van. Nemakar orvoshoz menni. Hogy vehetnem ot ra? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Eddig nemtunt fel csak furdeskor figyeltem ra fel, mikor nemtudtam neki visszahuzni a bort eppen hogy csak az elejen egy pici bor vissza megy. Nekem volt egy missed ab-om is. Akkoris kertem ot menjunk mind ketten ki vizsgalasra mert szerettuk volna mind ketten a kicsit, es akkor sem akart orvoshoz menni. Lehet fitymaszukulet miatt is missed ab? Milyen komolyabb baja lehet neki ebbol es nekem? Es hogy vehetnem ra az orvosra ot?
2018. máj. 28. 13:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
55%

Sokoldalú probléma, és a legtöbb válaszoló nem ad választ minden kérdésedre. Én a helyedben nem hallgatnék ilyen szempontból rájuk...Főleg, hogy egyesek még a párod ellen is akarnak burkoltan uszítani, amire ha hallgatsz az életed is tönkreteheti, elvégre közös gyereket is akartok.


A lényeg:

Gyulladásos, bakteriális betegségeket okozhat ez a dolog, ez viszont közvetlenül nem vezethet vetéléshez.

Ha emiatt vetéltél volna el, akkor rengeteg más különböző kellemetlen tüneted is (ugyanúgy gyulladásosak) lett volna mellette, ami gondolom nem volt, különben az neked és az orvosaidnak is feltűnt volna, és rájöttek volna, hogy a párodtól ered a dolog. Erre nagyon kicsi az esély, arra meg hogy észrevétlenül történne meg, végképp semmi.


Biztos vagyok benne, hogy nehéz ezt megélni, láttam olyat is, aki egy vetélés után akár 1-1.5 évig is depressziós volt. Nem tudom, hogy csak tényleg érdeklődés miatt kérdezed-e, vagy bűnbakot akarsz keresni, azért, hogy könnyebben fel tudd dolgozni, de se magad, se a párod okolása nem megoldás. Valószínűleg egyikőtök se tehet róla.


Milyen probléma származhat ebből?

Az is lehet, hogy semmi. Statisztikailag nagyobb esélye van annak, hogy fertőzős, gyulladásos 1-2 hét alatt gyógyuló megbetegedésben lesz részetek. Lehet, hogy évente többször, lehet hogy soha. Mindenképpen jobb elkerülni ezeket és megoldani a problémát, mert rohadt kellemetlen az újbóli gyulladás újra meg újra, de nem egy veszélyes állapot (kb. 20-ból 1 férfinek ilyen). A spermák állapotára nincs semmilyen hatással, és szinte soha sem gátolja őket az eljutásban sem.


Az orvosok hülyén szokták megoldani ezt a problémát, ezért legtöbben félnek elkezdeni foglalkozni vele. Rengeteg alternatív megoldás van, de az orvosnak a legegyszerűbb ha körülmetéli, és azt fogja a nagy része az orvosoknak ajánlani a párodnak. A körülmetélés egészségi szempontból egy veszélytelen műtét, de igenis veszélyes az életminőség szempontjából: depresszió, elégedetlenség a saját testével, a pénisz érzékenységéből való vesztés miatt a szex is lehet, hogy egy életre sokkal rosszabb lesz. Az orvosok sajnos legtöbbször nem partnerek a férfinak is tetsző megoldás megkeresésében, és ez a kiszolgáltatottság nem fekszik a legtöbbünknek...


Te mit tehetsz?

Olvass utána te magad a lehetőségeknek, tanuld meg hogyan működik a dolog, és ajánld fel neki, hogy segítesz neki és belevonod magadat a dologba. Ha szeret, biztos nagyon fogja értékelni. Tedd világossá, hogy egészségügyi okok miatt nem maradhat így, de semmiképp ne legyél vádaskodó, mégha aggályaid is vannak.

2018. jún. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
És a szex hogy ment? Ugyanis ilyen szűkülettel KIZÁRT, hogy ne szarja össze magát szex közben a fájdalomtól.
2018. jún. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

11-es, ha a kérdező párja ennyire letojja a saját egészségét, az ő baja, a kérdező mégis meddig tutujgassa a kisgyereket?


Az én exem sem ment el a merevedési zavarával orvoshoz, de engem folyamatosan okolt, hogy nem tudom neki felállítani.

Háromnegyed év után meguntam a felesleges nyávogást, és kidobtam a francba.


Ha én nőként eljárok az orvoshoz legalább évente, vagy apróbb panaszokkal is, akkor ő miért nem képes kivizsgáltatni magát? Ha meg nem hajlandó, akkor így járt.

2018. jún. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

13-as


Ez is egy megoldás. Fordítva is meg lehet közelíteni viszont. Ha élete szerelméről van szó, akkor ez még egész apróságnak is számít szerintem. Viseltek már el nagyobb dolgokat, minthogy 1 centivel kissebb egy bőrrésze valahol a testén. Hihetetlen mennyit lehet kattogni ezen.:D

2018. jún. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!