Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet az oka annak hogy...

Mi lehet az oka annak hogy nem tudok pisilni?

Figyelt kérdés
Tegnap délután sokáig tartottam vissza a vizeletem, este mikor hazaértem akkor vizeltem, utána még lefekvés előtt is de ma reggel már nem vizeltem meg azóta sem (bár lehet hogy nem ittam eleget és nincs ami kijöjjön) de idegesít hogy most ez így mi? 17 éves fiú vagyok. Szerintetek?

2018. jún. 2. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy baj van, szerintem csak pánikolsz, igyál meg egyszerre sok vizet, és akkor "beindul". Lehet, hogy a nagy melegben kiizzadja az ember. Viszont ha hétfőig nem vizelsz semennyit sem, akkor menj orvoshoz.
2018. jún. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért a sok víz alatt ne 3-4 liter egyszerre, mert baj lehet.

Túl hamar felhígulhat a véred.

Inkább fél oránként, óránként igyál meg 250ml. De sose egyszerre literszámra.

2018. jún. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most már tényleg kezdek pánikolni, érzem, hogy kell lassan majd vizeljek érzem hogy van valamennyi vizelet ott de nem jön semmi ki. Nem nyom még, nem fáj a hasam meg semmi csak érzem és parázok nagyon
2018. jún. 2. 12:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Tényleg ne parázz, próbálj lazítani. Olyan nekem is volt, hogy sokáig visszatartottam (hozzátenném nagyon egészségtelen ne tedd sokszor meg) és amikor végre eltudtam menni, szószerint eröltetnem kellett hogy kijöjjön. Nagyon kitágult a húgyhólyagom, és emiatt nem tudott úgy ürülni, még másnap sem volt olyan az ürítés mint normál esetben.

Igyál teát, az jó vizelethajtó, és utána tényleg ellazultan menj a wcre.

2018. jún. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Végre siker:D egyszer csak éreztem hogy nagyon kell és már jött is minden ahogy illik:D köszi szépen a válaszokat, be voltam parázva rendesen
2018. jún. 2. 13:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi baj, inkább kérdezz. De többször ha lehet ne tartsd vissza. Aminek ki kell jönnie, annak muszáj, és minél hamarabb, nem véletlen jelez a tested.
2018. jún. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miert tartotad vissza?
2018. jún. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!