Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Srácok! Ha most a nadrágban...

Srácok! Ha most a nadrágban felfelé állítva hordanám a péniszem, valamennyit tudna egyenesedni?

Figyelt kérdés
mindig lefelé lógva hordom, csak azért szeretném felfelé, mert egy ici-pici lefelé görbülés van a péniszemben amit korrigálni szeretnék, mivel esztétikailag nagyon nem tetszik nekem:/ Tudom tudom, vannak pózok amikben elönyös is tud lenni egy ilyen, de értsetek meg, engem zavar és kész:( .. E vitamint is vettem már, 100 mg-set pont emiatt. Mert Peyronie kórósoknak ajánlják nagyon ennek a szedését, mert többé-kevésbé támogathatja a kolbi gyógyulását. Persze remélem ez még természetes ez a kis ívelt görbület a hímtagomban. :D De akár az, akár nem. Nekem az egyenes a favor:/ várom olyan emberek válaszát akik velem hasonló cipőben járnak/jártak, illetve akik próbálták már az E vitamin szedését ilyen problémára, meg próbálták már ezt a felfelé állított péniszhordozást az alsónadrágjukban, és hogy lett e valami pozitív változás miatta. 16/f Üdv: Aggódó fiú :'c

2018. jún. 4. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom, menyire tud segíteni az E-vitamin a korrigálásban, de volt egy-két haverom, akinek valóban azért görbült lefelé, mert úgy hordták az alsónadrágjukban. Szóval az tényleg nem mindegy, hogy helyezkedik el az alsóneműben.
2018. jún. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Ceruzat is kothetsz melle, akkor sem fog kiegyenesedni.
2018. jún. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Ugyanez volt a bajom és segített, csak nem 1 hét alatt látszódott az eredménye.
2018. jún. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Próbálhatod felfele hordani, de úgyis a gravitáció fog győzni.

Fogadd el ilyennek, hidd el, tökéletes így.

2018. jún. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
22:22 Nem túl bíztató:/ valaki próbálta már ezeket?
2018. jún. 5. 14:26
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
A pénisznek fityegni kell az alsónadrágban mert a szoros alsónemű heresorvadást okoz. A herének alacsonyabb hőmérséklet kell, és ha szorosan tapad a testhez akkor nincs meg ez a hőmérsékletkülönbség
2018. jún. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a hordás iránya nem fog segíteni, az alak legtöbbször genetikai alapon fejlődik úgy ahogy.
2018. jún. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szamo77db ***** válasza:
51%
Micsoda kérdés! Jaj!
2018. jún. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!