Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kamagra használata vagy...

Kamagra használata vagy hosszan tartó használata okozhat bármi féle rendellenességet egészséges szervezetre?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek elég nagy igényei vannak amióta velem csinálja. Előttem egy párkapcsolata volt amiből számos rossz tapasztalatot szerzett. Amióta velem van látni rajta hogy boldog és szinte kielégíthetetlen.. Állandóan csak rajtam lenne.. :D De persze az én szerszámom sem véges szufla terén... Szeretném egy kicsit felturbózni. Ha bevennék egy szem kamagrát azzal tudnám növelni a teljesítő képességemet bármiféle egészségkárosodás nélkül?? Nem másabb az erekció érzete? Még sohasem próbáltam és nagyon kíváncsi vagyok személyes tapasztalatokra bármi féle más potencianövelő kapcsán is. Előre is köszönöm a válaszokat.

24/F



2018. jún. 13. 06:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Hozzátenném nincs semmiféle szívbetegségem se cukorbetegségem se semmim.
2018. jún. 13. 06:39
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Orvoshoz kene menni, de nem neked. Ha 24 evesen 'keves' vagy neki es allandoan szexelni akar, ott nem veled van baj es nem neked kellenek gyogyszerek, hanem neki.
2018. jún. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Előttem egy kapcsolata volt. Amiben nagyon rühellte a szexet... Szarul bánt vele a palija és csak azt nézte hogy neki legyen jó. Alig várta hogy vége legyen vele és letudja. Aztán velem pont az ellenkezője van. Mellesleg nagyon szeretem és szeretnék neki maximálisan mindent megadni! De nem a kérdésemre kaptam választ.. :D
2018. jún. 13. 06:58
 4/13 anonim ***** válasza:
semmi bajod nem lesz tőle
2018. jún. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Csak előnyöm?? :D
2018. jún. 13. 07:24
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha csak néha veszed be az nem probléma, de hosszútávon hozzászokik az agy és nélküle nem fog úgy működni mint előtte.
2018. jún. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Alkotó elemei hasonlóak ,talán még ugyan azok is,mint a Viagráé .

Ezen család egyike sem ajánlott rendszeres használatra,főleg fiataloknak nem.

Pár év múlva mit írnának fel? Szerintem valami szív gyógyszert ? Ha barátnődnek gond van a szexuális életével,akkor szexuál pszichológushoz forduljon.

2018. jún. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Isten ments! Ne tedd! Inkább a nőnek mondd meg, hogy más is van az életben, menjetek, csináljatok programokat, pl. tegyetek nagy kirándulásokat, biciklitúrákat, most itt a nyár, talán attól egy kicsit alább hagy a nagy vágyakozása, de te ne tedd tönkre magad egy fehérmájú nő miatt.
2018. jún. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Hosszútávon, rendszeresen szedve káros.
2018. jún. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Nekem általában több óra kell kèt menet között, de egy fèlvkamagrától pár perc ès olyan kemèny leszek mint a beton ès bitang sokáig megy utána, hiszen mèg nem jött vissza a begerjedt hangulat, de már kemèny vagyok ès nem kell sokáig várni.



Amúgy új partner, vagy stressz miatt egy negyedet be lehet venni előtte. Nekem utána ègni kezd a gyomrom de elmúlik ès egy kis izgatás után tartósan kemèny lesz.


Ha felet veszek be, akkor fejfájás is előfordul. Annál többet nem mertem.



Volt hogy egy negyed beszedèse után nem lett semmi szex, kielègítès ès másnap reggel is olyan könnyen tartós merevedèsem lett egy pillanat alatt,hogy èn magam is meglepődtem, szaladtam reggelit csinálni , összecuccolni, mert siettem ès így is kemènyen állt mint a cövek, pedig általában hamar le tud lankadni ha másra figyelek.



Szóval jó cucc a kamagra, de csak óvatosan a használatával,mert vènyre kapható szív gyógyszer hatóanyag (szóval ez egy szívgyógyszer) van benne.

Hosszan tartóan nem ajánlott szedni, akkor èn inkább ajánlom a gyógynövények tartalmú potencianövelő táplálék kiegészítőkket, azokat elèg 2/3/4 naponta szedni, ahogy te tapasztalod, ès mivel ellenőrzöttek, nincsenek benne tiltott/vènyköteles anyagok mint a kamagrában.

Nekem a Pertinax 3in1 bevált, meg amit próbáltam mèg az XXL powering emperor, az talán picit erősebb. Mindegyiket üres gyomorra egy jó fèl órával előtte èrdemes bevenni de akár órákkal korábban is be lehet, mivel tènyleg hosszan tartó hatása van. Ès csak ingerlès hatására lesz èrezhető,hogy gyorsabban ès tartósan kemèny marad. Èn a stress miatt próbáltam ki,mert többször nem akart csak folyamatos ingerlèssel kemèny maradni, de ezzel simán filmet is tudnèk nèzni az de zökkentene ki annyira hogy leengedjek.



Ezek nem károsak, nincs gyomorègès, se fejfájás/orrbedugulás, ès működnek. Igaz ha 1 menet után beveszek egyet, akkor nem leszek perecek múlva máris kemèny, de amíg nem élvezek el addig zavartalanul kő kemèny leszek, valamivel gyorsabb a regenerálódás is.

Aztán napokig tart a hatása.



26F

2019. jún. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!