Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület műtét meddig...

Fitymaszűkület műtét meddig tart, komplikációk lehetnek e és busszal hazajöhetek e utána?

Figyelt kérdés
Úgy tudom nem szoktak befeküdni a korházba ezért. Vastagbél tükrözésen voltam tavaly. akkor bódítottak egy 20percre. Utána simán hazabuszoztam. Ez durvább annál?
2010. jún. 17. 16:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem sokkal. Helyi érzéstelenítésben pár perc. És buszozhatsz.
2010. jún. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mit csinálnak? Ugye nem akarnak körülmetélni? Mert a civilizáltabb módszerek, ahol nem csonkolják le az ember egész előbőrét (nekem sajnos ez volt és sokat szenvedek emiatt a mai napig) hanem csak lecsippentenek az elejéből egy picit, bemetszik, az gyorsan gyógyul és nem fáj már a műtét után közvetlenül se annyira
2010. jún. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Attól függ, milyen beavatkozást hajtanak végre a fitymádon.

Ha bódítanak, nem ajánlatos utána buszra szállni, ez tapasztalat.


Hány éves vagy, és miről lenne szó beavatkozást tekintve?

Orvos látott-e már, kiírt-e már műtétre, vagy csak tájékozódsz?


Üdv: EE

2010. jún. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A körülmetélést nagyon nem szeretném.
2010. jún. 21. 16:05
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Azt elhiszem, hogy nagyon nem szeretnéd, de ha nem válaszolsz a tisztázó kérdésekre, hogyan segítsünk??


Jó lenne, ha beavatnál miről is van szó, akkor mi is okosabbak leszünk és inkább fogjuk tudni a választ a kérdésedre így...


Szal a 7:50-esre akkor válaszolj... (feltéve hogy választ szeretnél...)

EE

2010. jún. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
Sok civilizált megoldás közül lehet választani: bemetszés, z-plasztika, részleges metélés.... azt kell választani, ami a legtöbb előbőrt hagyja meg, de segít. Az az orvos, aki az egészet le akarja csonkolni, az egy patkány,hagyd ott azonnal, az nem akarhat jót.
2010. jún. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Na ide is leirom:) Nem nagy cucc! Megvan az időpont én kaptam egy tablettát,de tudtam magamról szal nem vészes a mütét 20-25 perc kitolnak elmullik a szuri hatása nah még azelött kérj fájdalomcsillapitot mert utánna azért fáj! De kilehet bírni nekem több nem is kellett itthon se vettem be! Picit még benntartanak 1-2 órára,de én nem nagyon tudtam menni annyi érzékeny volt a makk na mondom kellett ez nekem? Elég szar kedvem volt,de napról napra aztmondtam igen Kellett MErt sokkal jobb lesz hidd el! 1hét otthon nem árt,attol függ mennyire érzékeny neked a makkod ha..engem csak az zavart,de most már az sem:) Remélem Segítettem! Szia
2010. jún. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%

Nagyon gáz komplikációk lehetnek utána, szerintem mindenképpen kerüld el a teljes körülmetélést,ha jót akarsz. Ha nem sikerül valami, itt nem fog neked senki segíteni, ahogy nekem se, mert nem tud senki :(


Vigyázz magadra...

2010. jún. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

Na jó, ha nem, hát nem kötelező válaszolni... o.O

Így azonban csak elbeszélünk egymás mellett... segíteni nem tudunk...

EE

2010. jún. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ha bemetszést csinálnak, az hogy néz ki és milyen gyorsan gyógyul?
2010. jún. 27. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!