Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület műtét meddig...

Fitymaszűkület műtét meddig tart, komplikációk lehetnek e és busszal hazajöhetek e utána?

Figyelt kérdés
Úgy tudom nem szoktak befeküdni a korházba ezért. Vastagbél tükrözésen voltam tavaly. akkor bódítottak egy 20percre. Utána simán hazabuszoztam. Ez durvább annál?
2010. jún. 17. 16:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
43%

Hali!


Egyik barátom éppen az elkövetkező hetekben megy elvégeztetni ezt a fajta beavatkozást fitymaszűkület miatt. Előzőleg lézerrel leszedték már a fékét, de úgy érzi, ez még mindig nem elég. Hiába jobb, még nem teljes a sikere, hogy teljesen lemenjen a fityma, tehát visszamegy és szembenéz a dokival... megint.


Te azonban még adós vagy a válaszokkal, amiket előzőleg tettem fe! Tehát, ha már ennyit vesződtem azzal, hogy megszólítsalak segítő céllal, akkor az úgy igazságos, ha előbb válaszolsz az ÖSSZES EDDIG FELTETT KÉRDÉSEMRE!


Amennyiben megkapom a válaszokat, ... elsőkézből értesítelek a fejleményekről. Ha nem, ... úgy kooperáció hiányában magadra hagytalak. Megbeszéltük, Pajtás?


Üdv: EE

2010. jún. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Na jó,... nem erőszak a piskótaevés... (ő.Ő)
2010. júl. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!