Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem múló gombás fertőzés...

Nem múló gombás fertőzés kezelése?

Figyelt kérdés
Kb 2hete apro piros pöttyök jelentek meg közvetlen a makkom alatt(gyanítom hogy gomba hiszen volt már ilyendr az par napon belul elmúlt.) A furcsa az hogy nem viszket,es csak nagyon magyon ritkan erzem h kicsit ég. 2hete jelent meg,azonnal elkezdtem canesten kremmel kenni,kb 3nap utan atvaltottam a canesten cseppre,de szinte semmit nem mul. Utóbbi egy hétben szintén canestent hasznalom. Mit tegyek? Esetleg hazi megoldas? Egyaltalan biztos hogy gombás fertőzesrol van szó? Tudom,legegyszerubb orvoshoz menni,de bevallom szegyenlos vagyok nagyon. 19/F

2018. júl. 8. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha nem a saját hülye eszedre bíznád ezt a dolgot, hanem inkább a bőr- és nemibeteg-gondozóra?
2018. júl. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oda szükséges a beutalo hazi orvostól?
2018. júl. 9. 00:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Természetesen nem. Állíts oda, azt' kész!
2018. júl. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!