Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen hugyuti fertőzésem lehet?

Milyen hugyuti fertőzésem lehet?

Figyelt kérdés
Az van velem hogy egy darabig minden jól ment az életemben, egyszer csak mentunk egy osztalykirandulasra, ott volt egy nyilvanos wc, es pisilnem kellett, de a nő siettetett es erosen pisiltem, na innentol kezdve felfazasi tunetem lett ami az egesz osztalykirandulas minosegere kihatott es szar volt. Ez utan meg nem tudtam kezelni, nem tudtam mi legyen. Azota eltelt egy par ev, es most mar tudom kezelni, ugy hogy ha kicsit elkezd csipni akkor teleiszom magam es varok es pisilek es minden jo egy ideig. Voltam orvosnal es vett mintat a prosztatambol, sok bacisnak talaltak, kaptam valami eros bacieltuntetot, de azota ugyan ugy megvan ez a betegseg. Nem gorcsolok, semmi ilyesmi. Egyszeruen barmikor amikor kiurul a szervezetembol a folyadek, akkor lassan erezni kezdem h csip, es iszok akkor minden bana lesz. Nagy melegben tobbet kell innom ha ez fontos lehet. Valakinek volt mar ilyen? Azt szeretnem kerdezni hogy mivel tudnek igy elmenni dokihoz? Mert nem nagyon problemamegoldok a doktorok itt videken, es eddig jutottam veluk de nem tudom mi legyen.

#fertőzés #húgyúti #eros pisiles
2018. júl. 22. 01:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Szedj rendszeresen tőzegáfonyát. (Tbl, kapszula)

Ez a vizelettel választódik ki, és nagyon hatásos. Megelőzésre, utókezelésre is nagyon jó, hosszabb ideig is szedve.

Én ezt a fajtát ismerem: (és nagyon bevált)

[link]

2018. júl. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!