Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Candida fertőzés?

Candida fertőzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Barátnőmnél candida gombát diagnosztizáltak nőgyógyászaton (magán doki,mivel 2tb-s doki semmit nem csinált). Gumi nélkül voltunk előtte együtt ,bár már egy ideje nem sexeltünk mivel fáj neki,de akkor gumival próbáltuk.

Az orvosa szerint engem nem kell kezelni,mivel ha nincsenek tüneteim akkor valszeg nekem nincs bajom.

Olyan kérdésem lenne ,hogy azért érdemes lenne megvizsgáltatnom magam? Nem szeretném vissza fertőzni vagy ilyesmi.

Urológián is foglalkoznának ezzel? mivel a nemi beteg gondozóba katasztrófa bejutni.

Köszi az értelmes válaszokat !



2018. júl. 26. 15:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom urológiára is mehetsz ilyen gondokkal.Légy határozott és kérj egy átfogó vizsgálatot,kórokozókra tenyésztést.
2018. júl. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!