Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez lehet hererák vagy valami...

Ez lehet hererák vagy valami más komoly?

Figyelt kérdés
Hétfő este nagyon megfájdult a bal herém spontán. Érdekesség, hogy egésznap semmi bajom nem volt. Amikor felöltöltöztem és kimentem, majd leültem és ahogyan felálltam, hirtelen megfájdult (szűk rövidnadrágban ültem, lehet, hogy elszorította?). Azonnal bementem lepihenni. Átöltöztem kényelmesebbre. Érintésre fájt, alapból nem. Azóta napról napra enyhébb a fájdalom, most már szinte észre sem veszem, tudok sétálni is, érintésre is csak egy bizonyos ponton fáj, ott sem igazán. Ilyenkor fáj picit a derekam is, meg az alhasamban is érzek tompa fájdalmat, kb. mint akit tökön rúgtak, csak nem fáj annyira. Érdekes, hogy a bal lábamba is bele-bele fájdul. A bal lábam amúgy is rossz, kiment 3x a térdem. Péntektől vasárnapig elég sokat sétáltam, főleg vasárnap, akkor még sokat is álltam egyhelyben. Akkor bele is fájdult a bal lábamba nagyon, le is kellett ülnöm. Változást nem vettem észre a here zacskón és a herén. Nem piros, nem keményebb, nem nagyobb. Sajnos elég ritkán vizsgálom magam, így most ezt megtettem, és kitapintottam egy apró dudort a here tetején, ott picit érzékenyebb is volt. Nagyon apró volt, másodjára meg sem találtam, lehet, hogy az a bőrőmön volt, vagy a mellékhere. A többi része sima felületű volt. A fájdalom mára már szinte teljesen eltűnt, hétfő estéhez képest nagy semmi.

2018. aug. 16. 14:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Örülök neki hogy semmi baj, férfidolog előfordul néha ez vagy az.
2018. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!