Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Azt hiszem nemi betegségem...

Azt hiszem nemi betegségem van, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Sose voltam még ilyen szituációban és tudni szeretném pontosan hova kell menni ilyenkor és mit kell csinálni. Ha bárkit érdekel Balanitiszre gyanakodom annak alapján amit az internetről össze tudtam kaparni.

2018. szept. 20. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Elmész a háziorvoshoz, elmondod, mi a baj, ad neked beutalót, és irány a bőr- és nemibeteg-gondozó.
2018. szept. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bor- es nemibeteg gondozoba menj egybol, oda nem kell beutalo, haziorvos csak egy felesleges kor lenne.
2018. szept. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kezdeném azzal,a nemi betegség,és nemi szervek betegségei nem ugyan azon kategóriában vannak .

Amire te gondolsz az nem nemi betegség .

Én is utána olvastam,ez a fityma gyulladásos betegsége .

Hogy ez nálad mennyire komoly,nem elég rá a kenőcs,netán még gyógyszert is kell szedni,ezt a bőrgyógyász dönti el.

2018. szept. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsi egyáltalán nem vagyok jártas a témában mint ahogy mondtam már,ez az első ilyen esetem úgyhogy ha nem pontosan fogalmazok akkor elnézést. Súlyosnak egyébként cseppet sem nevezném,kb 2 hete jelentkeztek halvány rózsaszín foltok a fitymámon de igazából ennyi,az viszont aggasztó hogy egyre terjednek és nagy ritkán mintha enyhe viszketést is éreznék ami ha jól tudom tünete ennek a betegségnek.
2018. szept. 20. 20:22
 5/6 anonim ***** válasza:
#3 nem azt mondtam h nemi betegsege van, csak azt, h ezzel a panasszal a bor- es nemibeteg gondozoban foglalkoznak vagy az urologian. A gyulladas penisz boren jelentkezik igy szerintem inkabb bor- es nemibeteg gondozo elso korben. Lenyeg h orvos lasson minel hamarabb.
2018. szept. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Urológushoz vagy bőr és nemi beteg gondozóba tudsz vele elmenni,előbbihez nem kell beutaló,gyorsabb bekerülni,másikhoz sajna kell,ha csak nem magán dokihoz mész
2018. szept. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!