Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A hátamon kint vannak a...

A hátamon kint vannak a csontok, ez azt jelenti gerinc ferdülésem van?

Figyelt kérdés

A bal oldalamon nagyon kint van, lehet a túl sok sport miatt? Nyáron elég sokat felüléseztem, fekvő támos, és fel húzozókodás.. Most jelenleg minden nap futok, és csak délután eszek amikor haza jövök iskolába meg hát néha este futás után.. 68-70kg vagyok..


Erre gondolok: [link]


Elnézést a helyes írási hibákért, de nagyon ideges vagyok ez miatt.. + Anyukám is azt mondja hogy ez nem normális..



2018. okt. 16. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy popós? 🤔
2018. okt. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A gerincferdülés más szerintem...

Ha kicsit előre hajolsz, akkor látható leginkább. A mögötted álló ember látja, ha a gerinc nem egyenes, hanem oldalra kicsit elgörbül.

A képen kissé kiáll a lapocka. De a gerinc egyenesnek tűnik.

2018. okt. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább izom csomósodásnak nézem .Az idegek tudnak ilyet csinálni .
2018. okt. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
gerincferdülés más, az csak , hogy vékony vagy és kiáll a lapockád
2018. okt. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A kép alapján én sem tippelnék gerincferdülésre (amennyiben tényleg jól tükrözi a jelenlegi állapotodat), de biztos ami biztos, nézzétek meg egy ortopéd szakorvossal.
2018. okt. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!