Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » " Heregolyóval való bajok...

" Heregolyóval való bajok történése esetén hová forduljak? (27/f) "

Figyelt kérdés

Azért tettem aposztrófokat, mert nem találtam a megfelelő szakszavakat amivel kilehetett volna ezt az egészet fejezni.


Kezdeném a rövidke kis sztorival..

Az előző 1 hétben beregisztráltam egy olyan oldalra, ahol domináns nőkkel lehet ismerkedni, na meg persze élőben találkozni. Régóta az ilyen dolgoknak a megszállotja voltam, a lábfétistől kezdve, a hadne mondjam meddig..

Ez szép és jó volt a nő 36 éves volt és abból az igen hosszú fekete magassarkúból kilépve eléggé erős lábszag ütötte az orommat, talpát az arcomba nyomta, kisebb ostorral csapkodott másik lábát nyomta erősen a lábaim közé..

Ennek még örültem, hiszen a nő mindent leírt az oldalon hogy mik várhatóak, miket fog csinálni, milyen férfit keres.

Majd az ágyéktérdelgetés, rugdalódzás talpnyalás után érkeztünk el, eléggé kellemetlen részhez, amit nem is említett az oldalon..

Bekellett feküdnöm tudjátok ez a tipikus régimódi kivégző helység, ahol leeresztenek egy nagyon nagy éles pengét. Megint nem találom a megfelelő szót..

Oda befeküdtem, teljesen megvoltam kötve, inkább csukva.

A Heréim a 2 fa között kilógott, azt csapkodta teljes erővel az ostorral, szintén a fenekem és a hátamat, a magassarkút meg az orrom alá tette.. Maradjunk annyiban hogy a heregolyóimat lilára verte, felduzzadt mindenem, vér csíkok voltak rajtam mindenhol.. Iszonyatosan fájt.

Elmondhatatlan érzés..


Végül azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, amit az elején írtam..

Mit kéne tennem hogy elmúljon ez a fájdalom?

Orvosi segítség furcsa lenne, majd késöbb kifejtem előtte 1 - 2 véleményt meghallgatnék! Válaszaitokat előre is nagyon, de nagyon, de nagyon köszönöm! (27/f)



2018. okt. 26. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
A férfi 2 dologra nagyon vigyázzon: a látására és a farkára. Te tudod, hogy mennyire durva a helyzet, de ha vasárnap estig nem rendeződik, én akármilyen rossz és kínos is, elmennék urológushoz, mielőtt komolyabb baj lesz. Addig meg kíméld, borogasd - mást úgyse tehetsz.
2018. okt. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Urológus. Nyugodtan elmondhatod neki a megelőző körülményeket, sőt.
2018. okt. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Úúh, borogatni megsem próbálom!

Rosszul fogalmaztam, próbáltam!

Ha a borogatás alatt azt értetted (1) hogy pl. hideg rongyot, vagy jeget teszek rá az nagyon csípi, rettentően fáj.

A Nadrágot is félig felhúzva hordom mivel itthon vagyok ezért egyértelműen nincs rajtam nadrág!

Gondolkodtam az orvoson de egyáltalán nem tudtam volna hová kéne elmennem!

Kínos gondoltam az egész szituációt..

" Rohanok " pl.: Sürgősségire.

Majd bejut és azt mondom:

- Egy nő szétcsapkodta egy ostorral a heréimet.

Bár azért a sürgősségi és az urológus között van különbség, szóval 1 próbát megér!

Lefogom írni hogy mit mondott illetve ajánlott! ( már ha fog )

Adtam nektek egy zöld pacsit, észre vettem ha valaki jó tanácsod ad azt válaszolják " ment a zöld pacsi " hát akkor most én is csak ezt tudom mondani!

2018. okt. 26. 22:20
 4/10 anonim ***** válasza:
@3: Nézd, az orvos is remélhetőleg látott már ezt-azt, a részletekbe meg nem kell belemenni. Tudja doki, kipróbáltunk valami újat - nem jött be, mit lehet ezzel kezdeni? Ha megkérdezi, mondd meg, hogy mit csinált a partnered és üvölts ha hozzáér. A többit majd elmondja ő.
2018. okt. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Pontosan ahogy a 4-es mondta. Nyugodtan el lehet mondani, hogy a sérülés okozója az extrém szex. A doki csak vállat von, maximum megjegyzi, hogy azért lehetett volna kissé finomabban is, aztán megvizsgál, és felír valamit. Nincs ezen szégyellni való, úgy kb napi szinten beesik hozzájuk ilyen problémákkal küzdő páciens.

(A #2 voltam).

2018. okt. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Ha a bevérzés a here szövetén belül is létrejött, az végleges sterilitást (nemzésképtelenség) okozhat.
2018. okt. 27. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagy az Isten állatkertje. 😂
2018. okt. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki ilyenbe belemegy,az viselje a következményeit is .

Előtte kérdeztél volna,akkor most talán nem lenne ez a problémád .A doki mindenképp megkérdi mi történ ,és még látleletes is vesz fel.Neki is el kell számolni az ellátásoddal kapcsolatosan .Rá kerül a kór lapodra .

2018. okt. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A helyedben árnika krémmel kenném, ha pár nap alatt nem múlik el a fájdalom, akkor javaslom menj maszek orvoshoz... Ott legalább a nővért kihagyod... Az nem nevet ki... Az orvos meg visszafogja magát... Ráadásul, nem is kerül a kórtörténetedbe, ha nem akarod... Persze, ha valami durva dolog történt és menthetetlen a heréd, akkor sajnos el fogja távolítani... Egyet vagy kettőt... Ha az egyiket csak, akkor még lehet gyereked, ha mindkettőt, akkor arról már lemondhatsz...
2018. okt. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs baj csináltok.
2018. okt. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!