Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az baj, hogyha a fityma a...

Az baj, hogyha a fityma a makkon van?

Figyelt kérdés
2008. nov. 5. 14:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod hátrahúzni akkor baj. én se tudom és már tervezem is hogy elmondjam a szüleimnek. Elvisznek dokiho is egy kis metszést csinálnak a fitymán. elvileg nem fáj. Fitymaszűkületnek hívják.
2008. nov. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
ha körülmetéltek, akkor valószínűleg baj ha még ottvan.
2008. nov. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Nem baj, egyáltalán. Csak tudd hátra húzni!:) Ugyan az amit az első válaszoló írt! :) ( elsőválaszoló, megkérdezhetem, hány éves vagy?:) nekem is elkéne menni dokihoz, de a szüleimnek nem szeretném elmondani!)
2008. nov. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

15 vagyok. és muszály elmondani a szülőknek mert ugy hallotam sokba kerül. "Fitymaszűkület.

Csak műtéttel gyógyitható.A fityma plasztika csunya eredményt ad és gyakran visszaszűkül.Ezért a fityma egy részének eltávolitása szükséges-általában.Biztosat vizsgálat alapján lehet mondani.

Vizsgálat,megbeszélés,előjegyzés műtétre -10 ezerFt.

Műtét és utókezelés -80 ezer FT.

18 év alatt a műtéthez szülői irásos beleegyezés szükséges. " eztegy orvos fórumáról másoltam.

2008. nov. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Nem tudom, én úgy hallottam, hogy beutalóaz urulógiára és egyből neki is lát. Nem kell semmi féle előjegyzés! Tudtommal azért van TB, hogy az ilyen kisebb fajta műtéteket állják;) Szerintem!:)
2008. nov. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lehet mert ezek magánklinikák és az drága meg minden.
2008. nov. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Lehetséges!:)
2008. nov. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
nekem 8-9 éve volt műtétem, a házi dokitól kértem egy beutalót az urulógiára az SZT-ba, ott megvizsgáltak, mejd adtak egy időpontot és a kórhzi urulógia osztályon megműtötték. ja, és ingyen volt.
2008. nov. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Annak aki ezt írta: " Nem baj, egyáltalán. Csak tudd hátra húzni!:) Ugyan az amit az első válaszoló írt! :) ( elsőválaszoló, megkérdezhetem, hány éves vagy?:) nekem is elkéne menni dokihoz, de a szüleimnek nem szeretném elmondani!)"


Ha nem vagy még 18, akkor el kéne mondani a szülőknek. Ha kell segítség, írj e-mailt, a cimem fent van itt.

2008. nov. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
huzigáljad, akkor lejön.
2009. máj. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!