Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az mitől van, hogy néhe,...

Az mitől van, hogy néhe, hirtelen szédülés tör rám?

Figyelt kérdés

Pár napja kezdődött,minden előzmény nélkül, durva szédülést éreztem, aztán leültem és pár pillanat alatt elmúlt.Aztán tegnap is volt ilyen.


27 F vagyok azt tudom,hogy örökletesen magas vérnyomásom van, apu még gyógyszert is szedd rá.


Lehet,hogy ahhoz van köze?



2018. nov. 6. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez inkább vérnyomás esés lehet.
2018. nov. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha gázzal fűtesz, lehet, hogy szénmonoxid van a levegőben.
2018. nov. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez akár egy egyszerü gyomorrontástól is lehet, de állhat mögötte komoly szív probléma is. Ezt nehéz eldönteni.


De ami fiatalokat mostanában érinti az a telefon nyak. Vagy is telefon, tablet nézése folyamatosan. A fej folyamatos lefele tartása, a nyaki izmokat elmerevíti, és fejfájást és erös szédülést okoz.


A telefonodat akár hol is vagy mindig szemmagaságban tartsad, ne hajtsd le a fejedet folyamatosan. Kezdj el sportolni és mozogni....

2018. nov. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egy orvosi vizsgálatot érdemes lenne elvégeztetni
2018. nov. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!