Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen színű lehet egy normáli...

Milyen színű lehet egy normális herezacskó?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azon gondolkodtam, hogy nekem normális színű-e a herezacskóm, mert nekem enyhén ilyen pirossas. Nem nevezném teljesen pirosnak csak mert a bőrszínt is látni de megis eléggé pirossas az árnyalata. Pàr éve kentem Canestennel de semmi. Voltam 2 urologusnal ahol egyik Anti biotikumot irt fel minden vizsgálat nélkül de mivel nem használt elmentem egy másikhoz aki csinaltatott vizelet mintát es tenyészetet es minden negatív lett. Picit a makkom is pirossas egy részen de részlegessen korul vagyok metélve (gyerek kori fityma szukulet miatt). Szerintetek ez normális? Válaszokat előre is köszönöm! 19/F

2018. nov. 11. 12:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt amúgy hozzátenném hogy bőrgyógyász is látta más okból és nem mondott rá semmit.
2018. nov. 11. 12:42
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Biztosan láttál már fotón, videón herezcskókat és azt is, hogy milyen a színük. (Elég változó, hogy kinek milyen.) Mi viszont nem tudhatjuk ebből a leírásból, hogy a tiéd pontosan milyen, és mennyire "pirosas"....
2018. nov. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van akinek ilyen ,van akinek olyan,ez több minden befolyásolja,de nálad semmi probléma,a nincs .

Olyan nincs hogy a doki valamit ne mondjon,és ne írjon fel valamit. Na ezek azok ,amelyek nem ártanak de nem is használnak .(olyan gyenge készítmények )

Hogy megnyugodjon a beteg ,még különböző vizsgálatokra is elküldik .Problémát itt sem találnak,de így próbálnak a betegre hatni,feleslegesen ne járkál te ide.Vedd már észre magad .

2018. nov. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, nekem is mindig is hasonló volt 19f
2018. nov. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D
2018. nov. 11. 23:38
 6/7 anonim ***** válasza:
milyen a bőrszíned amúgy?
2018. nov. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az enyém meg sötét de nem zavar
2018. nov. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!