Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mellékhere gyulladás de mitől?

Pongrácz Gergely kérdése:

Mellékhere gyulladás de mitől?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Kb két hete időszakosan megnagyobbodnak a mellékheréim és/vagy az ondóvezetékben is érzek babszem magyságú gumókat. De ez hol előjön hol elmúlik... ilyenkor kellemetlenül szúr, nem brutál fájdalom de azért érezni... két urológusnál is jártam egyik se tudta kitapintani .... vizeletből az egyik két gyorstesztet is végzett de negatív lett. Sumetrolim és ciprinol kúrát írt fel a sumetrolim egyenlőre hatástalannak tűnik. A ciprinol kúra holnap kezdődik majd. Olvastam hogy a nehéz súlyok emelése is okozhatja, kb egy hónapja kondizok de nem nagy súlyokkal.


Mitévő legyek? Volt már valakinek ilyen? Mi volt a megoldás? (Nagyon zavar hogy az orvosok nem tudták kitapintani... nem értem, nem képzelődök.)



2018. nov. 17. 20:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Elsősorban, ha pénztárcád engedi, akkor menj magánorvoshoz és kérjél tőle ultrahangos vizsgálatot, mert azon keresztül meg tudják neked mondani, hogy mennyire van kiszélesedve, illetve, hogy van-e gyulladás. Többnyire baktériumok okozzák a mellékhere gyulladását, ezért alkalmaznak ilyenkor antibiotikum kúrát. Amennyiben nagyon fáj szoktak jegelést is alkalmazni, az antibiotikum és a gyulladáscsökkentő mellé. Legyél türelmes, kitartó, tartsd be az orvosod utasításait és nem lesz probléma!
2019. jan. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!