Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ma majdnem hánytattam magam...

Ma majdnem hánytattam magam már a torkomban volt az ujjam csak nem jött a hányás sokszori probálkozás után és feladtam és sokszor ugygondolom h de jo lenne ezt a sokat mind megenni és utána kihányni. Ez már bulimia?

Figyelt kérdés
Ma majdnem hánytattam magam már a torkomban volt az ujjam csak nem jött a hányás sokszori probálkozás után és feladtam és sokszor ugygondolom h de jo lenne ezt a sokat mind megenni és utána kihányni.Ez már bulimia?
2010. aug. 2. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
igenaz. sürgősen fordulj orvoshoz, még ekzelhető
2010. aug. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de nemmerem elmondani a szleimnek
2010. aug. 2. 21:51
 3/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Szerintem ha eltalálsz a dokihoz a körzetihez, menj el egyedül. Én 10 évesen egyedül jártam. Ő ad tanácsot, segít akár a szüleiddel is beszél, úgy hogy ne haragudjanak. Ha suliidőben nem akarsz menj déltuán! De menj el, mert egy idő után bele lehet halni! NEM VICC!


Miért nem akarod beavatni a szüleid?

2010. aug. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
12 vagyok. Hát én se tudom nagyjábol hogy mért nem merem elmondani talán azért mert félek, hogy mit fognak szólni
2010. aug. 3. 12:41
 5/10 anonim válasza:

Pszihót tanulok jelenleg!

Szólj a szüleidnek,hogy segítségre van szükséged,amilyen hamar csak össze tudod szedni magad!

Ne aggódj,ne parázz,még nincs nagy baj,tudnak neked segíteni.

Anyukádat kérdd meg,hogy az étkezéseidnél legyen ott,és utána is maradjon veled! Háziorvosodnak mondjátok el,vagy,ha nem bízol benne,akkor a legközelebbi pszichológust keressétek fel! Nem lesz baj,rendbe jössz:)

Sok szerencsét!

2010. aug. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
És amugy nem kell rémisztgetni,belátta ,hogy gondjai vannak,senki nem hal bele semmibe itt:)
2010. aug. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem bulimia. de ne legyél mohó. mértékkel egyél.
2011. jan. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Előző kedves! Bocsáss meg, de ha nem értesz hozzá, inkább ne válaszolj!


Kérdezőnek! Feltétlenül kell beszélni a szüleiddel és fel kell keresnetek egy gyermekpszichiáter szakorvost és ő be fog utalni pszichológushoz is. Mind a bulimia, mind az anorexia nagyon súlyos betegség, és kezelni kell minél hamarabb. Az, hogy a te problémád jelenleg hol tart, interneten nem lehet megmondani, (hogy már beleesik-e a bulimia diagnózisába), de nagyon rossz jelek, amiket írtál.

Mindenképpen ki fog derülni a problémád, ha később is, de akkor már lehet, hogy jelentős károsodást okoz fizikailag is. Emellett a gyógyulás is nehezebb lesz.

Szépen ülj le anyuddal, mondd el neki a tüneteidet és kérd meg, hogy vigyen el szakorvoshoz.

2011. jan. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Még nem vagy bulémiás. És pszihiáterekhez semmiképp se fordulj, mert akkor tényleg beteg leszel. A pszihiáterek többsége nagyon alacsony tudatossági szinten van és csak áltudományos betanult logikátlan, alaptalan információkkal fogják befolyásolni az amúgyis naív elmédet. Valószínüleg a tested érzi, hogy sok mérget eszel és így próbál ösztönösen védekezni, a probléma jelenleg kapható ételekkel és gyógyszerekkel van. Gyógyszereket semmiképpen se fogadj el csak a leggvégső esetben és alapszabály, hogy soha semmit ne higyj el az állítólagos "szakértőknek" főleg ha hangsúlyozzák ezt a titulusukat.
2012. ápr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

ez csak akarta kérdése :)

pl.:én 10 éves korom óta cigiztem (most 15) addig formában voltam mindig mentem futóversenyekre bicóztam deszkáztam de egyre rosszabb lett a tüdőm és éreztem hogy hamar kifulladok úgy, hogy mindent abba hagytam, most bekerültem középsuliba a tanár eléggé kemény volt (főleg a cigisekkel) és úgy gondoltam abba is hagyom, mert már semmi nem nem ment egyszerűen ... már kb.: 4 hónapja nem cigizek és semmi gyógyszert nem használtam egyszerűen csak nem akartam és kész (pedig 1 óráig nem bírtam ki cigi nélkül)

sajnos vannak ilyen dolgok és ezt az esetet úgy említettem meg hogy ha ez nekem ment akkor neked is fog biztosan :)

2012. nov. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!