Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Enyhén megütöttem a herém....

Enyhén megütöttem a herém. Elmulik pár napon belül vagy menjek vele orvoshoz mihamarabb?

Figyelt kérdés
Tegnap este véletlen megütöttem, alig éreztem majd egy 20 percre rá elkezdett kicsit fájni az alhasam és a jobb herém. Lefeküdtem, birtam rendesen aludni, felébredtem éjszaka, de akkor egyáltalán nem éreztem, meg reggel se. Most viszont, ahogy napközben teszek-veszek megint érzem. Maszturbálni birtam. Nincs hányinger, láz. Viszont elég parázós tipus vagyok, ezért a szokásos reggelim nehezen ment le.

2018. dec. 3. 12:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Reméljük nem fog elmúlni a heréd :)


(Viccen kívül, szemantikailag tényleg erre kérdeztél rá a kérdéssel)

2018. dec. 18. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Hahaha. Egyébként javultam, de még mindig szokott fájni. Akkor kezdem el érezni, amikor többet sétálok vagy talpon vagyok. Ma voltam kontrollon az orvosnál. Arra számitottam, hogy megint megultrahangoz, de nem.

Kiirt egy másik (gyengébb) antibiotikumot, amit szinten 10 napig kell szednem.

Azt mondta, hogy kontroll szükség esetén.

2018. dec. 21. 01:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!