Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 17 évesen prosztata meszesedés?

17 évesen prosztata meszesedés?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 17 éves vagyok, és hasi ultrahangon prosztata meszesedést állapítottak meg. Ő azt mondta, nem probléma, de szerintem nem ilyen egyszerű. Tu tudtok erről valamit? Hosszú távon jelent valamit?

2018. dec. 6. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:

ilyen fiatalon prosztata-meszesedés? ez új..biztosan jó helyre mentél?

Ha ez igaz, akkor az nem jó jel.

A helyedben rákeresnék a gúglin.

2018. dec. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2018. dec. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sem gondoltam volna ilyen is létezik .

Találtam is pár erre való irást,nem csak az előttem író .

Az életkor volt korai hozzá ,amit írtál.De ha valóban ez lehet,no nem is folytatom mert nem szeretnélek kétségekbe vonni .

2018. dec. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen és teljesen normális élettani történés, semmit nem jelent, csak tényleírás.

Én a '60-as években találkoztam ennek a dolognak a megemlítésével, amikor Ábrahám Ambrusnak az Összehasonlító állatszervezettan c. könyvéből is tanultam és ott találtam azt a megjegyzést, hogy embernél már 18 éves korban kimutatható a prosztata meszesedése. Ez lényegében megegyezik a te életkoroddal. Biológiai oldalról nézve ez nyilván csupán azt jelenti, hogy az ivarérett kor elérésekor megindulnak az öregedés bizonyos jelei, amik többek között az egyes szervekben kimutatható meszesedést is magukban foglalják. További tartalmas 80 évet kívánok.

2019. febr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!