Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van olyan férfi akinek nem nő...

Van olyan férfi akinek nem nő egyáltalán szakálla, vagy csak idősebb korára?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és még csak néhány "pihe" szál arcszörzetem van oldalt illetve az államon. A legtöbb 18 évesnek már ekkora kinő egy rendes szakáll és én is szeretnék. A családban sincs igazán erős szakállal rendelkező ember. Elképzelhető hogy nem fog nőni nekem vagy csak néhány év múlva?

2018. dec. 9. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

akit mondjuk sérülés előtt kiherélnek, annak nem nő szakálla és nem is kopaszodik


az hogy 18 évesen még nincs szakállad nem jelent semmit

máshol azért szőrös vagy nem?

egyébként van akinek minimális nő csak, ez alkati kérdés

2018. dec. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én mit megnem adnék azért ha nem nőne szőr sehol nekem. Van egy ismerősöm, már középkorú de még életében nem kellett borotválkoznia, viszont a haja rendesen nő.

Én irígylem ezért.

2018. dec. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2, szerintem a szex jobban megéri mint a csupaszság
2018. dec. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mindenhol máshol szőrös, hajam is viszonylag hosszú, csak arcszörzet nincs egyelőre. :/

Köszi a válaszokat.

2018. dec. 10. 20:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Huszonéves koromig nekem se volt számottevő arcszőrzetem, aztán fokozatosan erősödött. Azóta a hajam fogy :)
2018. dec. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!