Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Párterápiára lenne szükségünk,...

Párterápiára lenne szükségünk, de nem tudom kit válasszunk, és mi alapján? Férfi, nő? Idősebb, fiatalabb?

Figyelt kérdés
Rengeteg hirdetés van, de nagyon sok a fiatal, szerintem ők nem annyira tapasztaltak. Másrészt mi is régóta dolgozunk a problémán, hiába, és sok okosságot próbáltunk már, és amire szükségünk lenne, az személyes dolog, kicsit fenntartással kezelem, hogy valaki tudna segíteni, mert a problémánk olyan komplex, hogy szerintem évekig tartana csak az, hogy a pszichoterapeuta képbe kerüljön, amíg elmeséli mindenki a magáét. Ráadásul van egy baba, ezért az időpont is problémás, és jó lenne minél hamarabb megoldani a problémákat, hogy a gyereket ne terhelje, éppen ezért az is aggodalommal tölt el, hogy a drága időt (és pénzt) esetleg olyan terapeutára költjük, aki nem válik be, és kereshetünk másikat, és kezdhetjük elölről a mesét.

2014. nov. 12. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Voltunk ferfinel,nonel is. A ferfi jobban bejött. Targyilagosabb volt,a notol rosszul voltunk,mint a hülye gyerekekkel ugy beszelt,anyaskodva nyavogva brrr... es nem jo az idös mert mas vilagban elt,nött fel nekunk nem ertette,erezte at a dolgokat,a tul fiatal meg tapasztalatlan. Egy közepkoru ferfit javasolnek. Illetve vannak mar olyan helyek is ahol 2 terapeuta foglalkozik veletek,kulon is beszelgetnek veletek ( mindenkinek egy),ilyenen nem voltunk de jokat hallani rola.
2014. nov. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
privátba esetleg ajánlanál, ahol ti voltatok?
2014. nov. 13. 09:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Miskolci vagyok,te merre laksz? Vagy mindegy ha messze van?
2014. nov. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Budapest
2014. nov. 13. 10:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Ó akkor az itteni nem lenne jo sajnos.
2014. nov. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
azt hittem itt sokan tudnak majd segíteni nekem
2014. nov. 14. 13:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg hogy férfi vagy nő , hogy idősebb vagy fiatalabb, hanem az hogy PSZICHOLÓGUS legyen, ne pedig valamin gyorstalpalón végzett kontár. És persze ne teljesen kezdő.


Azt azonban tudnod kell, hogy egy pszichoterápia sok időt igényel, nem úgy megy hogy odamész és megjavítanak mint egy rossz autót vagy mondanak valami Szabó Péteres okosságot hogy" előre nézz , sose hátra és akkor nem ér el a nátha!" és ettől aztán bazira megvilágosodtok és minden csudálatos lesz azután.


Nem azért tart sokáig ,mert a terapeutának sok idő kell, hogy képbe kerüljön a problémátokat illetően.Ő pár alaklom után nagyon is képben lesz és tudni fogja mi a probléma oka. A sok idő nektek kell , hogy szépen lassan feldolgozzátok életetek traumáit és megtanuljatok egy új módon nézni egymásra és a világra.

2019. okt. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!