Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik GH szint növelő készítm...

Melyik GH szint növelő készítményt szedjem? Meg ez a GH szint növekedés "növeszt" vagy csak a szintet dobja meg? Ezeken kívül milyen vitaminokat szedjek? AMINT LÁTOD NAGYRA SZERETNÉK NŐNI AKÁRMI ÁRON HA TUDSZ MÓDSZERT KÉRLEK LINKELJ, VAGY KOMMENTELJ!

Figyelt kérdés

(GHenerate+I-GH100c-15000Ft kb 25napra) (Hemotropin-18000Ft) (Hemogex-26000Ft 20napra) (secretagogue citrom-12000Ft kb 30napra)

Nem a leggazdaságosabbat szeretném megvenni, hanem a leghatásosabbat!!!(az orvosok által felírt inyekció egyrészt túl drága(15-20cm kb 400 000FT) másrészt nem hiszem h van olyan orvos aki felírná, mert csak nagyon komplikált esetekre adnak úgy tudom 140cm ig!)

vitaminok:(ezeket szedem C,T,B6, valamint D vitamint is mert sokat vagyok napon és még Mg)

és szedek tovita-t és zöldkagyló kivonatot elvileg ezek is serkentik a növekedést mert a csontok, izületek fejlődéséhez, regenerálódásához szükséges anyagok találhatók meg benne...

lassan 16 leszek/fiú/180cm/60kg


2011. ápr. 26. 14:03
1 2 3
 1/24 TOMAtm ***** válasza:

neked elment az eszed.

1: a hormonháztartásba beleszarni mikor még nincs kifejlődve a tested(értsd 21 éves kor alatt),a lehető legrosszabb ötlet amit valaha hallottam.

2: a növekedési hormon VÉGLEGES változásokat okoz,nem visszafordítható folyamat!

3: úgyse kapsz eredetit(150ezer körül van az eredeti GH,ez az ár nem UG,hanem orvosi.az UGcuccokban sokszor boldenon vagy hasonló cucc van amit állatoknak adnak,emberre rosebb tudja milyen hatással lenne)

2011. ápr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

16 éves vagy, hol akarsz te még hormonokkal nőni??? Nőni fogsz még eleget, nem kell ahhoz semmi, főleg ilyen szerek nem!!!


Vitamint szedhetsz.

2011. ápr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
igaza van a többieknek.Maradj nyugton a fenekeden, fogsz még nőni, a mostani állapotod nem végleges. Minek erőltetni?
2011. ápr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 lóf4szJankó válasza:

:D:D:D ez tenyleg komoly kerdes ???? vagy csak kamu ?? :D

Főleg a végen nevettem nagyot ,mikor elolvastam h "16leszek es 60kg/!!!!/ :D:D:D:D

2011. ápr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Kegyetlen, hogy mennyire hülye emberek vannak. A szüleid mit szólnak eme nagyszerű ötletedhez? Remélem te sem gondoltad, hogy ezek a szarok használnak vmit.
2011. ápr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

GreenTea


Csodás kérdés!:D:D:D

2011. ápr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Na ba*d szted mér rakom ki a kérdést de apum alig van 180 és anyum is 170 szted még nőni fogok????????????????????????(sztem max 5cm-t ha helyesen csinálok mindent táplálkozás/sport/nyújtás)

igen komoly a kérdés...és tudom milyen hatásai vannak a hormonoknak már döntöttem a fenti szerek közül az 1iket tuti fogom szedni...vannak félre sikerült kezelések...amikor az arcccsontod meg kezeid nőnek....

de én nem offokat kértem hanem segítséget...

2011. ápr. 28. 20:50
 8/24 anonim ***** válasza:

De 180 centivel mit hisztizel? Még ha 150 lennél fiú létedre...de 1802-nal mi a baj?

Majd ha tönkreteszed az egészséged, akkor nézhetsz.

Jó esetben csak a pénzed fogja bánni, mert erősen gyanítom, hogy ezek a szerek az égvilágon SEMMIRE nem jók, csak arra, hogy lehúzzák az ilyen hülye embereket.

2011. ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Szedj amit akarsz, ha ennyire hülye vagy, hogy egy tök átlagos magasság miatt szétb@szod az egészséged...

Törődj bele, vannak ennél fontosabb dolgok, mint hogy emiatt legyen kisebbségi komplexusod. Én is 180 centi vagyok, de tudod mit? Nekem tök jó ez így, és ha tehetném sem változtatnék. Szánalom vagy haver.

2011. ápr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

szánalom??? esélyes ennyittudsz rólam h nőni akarok(igaz bármi áron) és te azt veszed le h szánalom vagyok??? úristen elég volt ennyi rólad...aki lehülyézz az meg nézzen magába attól még h magasabbra szeretnék nőni az agyam nem fog összemenni és nem leszek szellemileg kevesebb...az európai átlag 175(férfiban) tehát egyáltalán nem avgyok átlagos!!!!....és mi a baj abban h 2m akarok lenni(van esélyem rá...)

am ha 1doki 30centit tud hormonokkal növelni beteg embereken(akik nem nőnek magasra) akkor ezt ugyanígy rajtam mért ne tudná megcsinálni????

2011. ápr. 28. 21:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!