Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 17 éves srác vagyok. Júliusban...

17 éves srác vagyok. Júliusban leszek 18, és 165 cm vagyok. Fogok még nőni? Vagy ha esetleg szednék növekedés hormon gyógyszert az segítene?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 19:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem igazán... Inkább 15-16. Persze ez csak az átlag, van aki tovább.
2010. jún. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
tök fölösleges nőni:P én imádom a kis pasikat... és ha most gyógyszerrel növesztenéd magad, tudnád önmagad adni?
2010. jún. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
azt hiszem igen. így nem érzem jól magam.és nem is vagyok boldog...
2010. jún. 29. 23:12
 14/18 anonim válasza:

én 16 éves korom óta nem növök, 186 cm vagyok (apum is elég magas). És hidd el ennek is megvan a maga átka, a metró ajtajába már nem egyszer m@sztam be a fejem. Ráadásul a mostani barátnőm is csak 162cm (26 éves úgyhogy már nem fog nőni :) ), ami minimális feszültséget azpért okoz köztünk.

Szerintem békélj meg a magaságoddal, a lányoknak így is (ha nem jobban :) ) fogsz tetszeni!

25/F

2010. júl. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Apád milyen magas?Gyógszert nem fog felírni és kicsi az esélye hogy nőnél.Ha ő is alacsony és már akkora v. magassabb vagy akkor nem valószínű hogy nősz.
2010. júl. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Szia!

Én 14 éves koromban ( F ) 158 cm magas voltam. Jártam is valamelyik pesti klinikára emiatt. És mire utoljára mentem 161 cm voltam, éppen ezért azt mondták, hogy már nem leszek jogosult hormonkezelésre, ugyanis 160 cm fölött már normálisnak számít a magasságod!

Egyébként a fiúk akár 24 éves korukig is nőhetnek, szóval óvatosan azzal a 15 évig "növéssel"!


Fogsz még nőni, egy komoly kis táplálkozási rend sokat segítene még arra a pár évre amíg növésben vagy!


Ha pedig dohányzol, sürgősen állj le!


Üdv!

169 cm :)

2010. okt. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen meny el az orvoshoz hátha tud adni valami tanácsot, én 170cm 17/F vagyok és engem hihetetlenül zavar a magasságom, ha nem lennék alacsony semmi gondom nem lenne az életben, aki 180 felett van könnyen beszél.
2010. nov. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 mr.brown ***** válasza:
Hát figyu, én 14 éves korom óta dohányzom, ekkor voltam 168 cm és 18 éves koromig összesen 2 centit nőttem azaz 170-re. Nagyon beszartam és azt hittem már nem növök.Ehhez képest most 20 vagyok nemsoká és 175 fölött vagyok , meg széltébe is sokat nőttem az évek alatt. jó persze, 175 is alacsonynak számít, de szerintem nem vészes, én legalábbis semmi hátrányát nem érzem. Faterom elvileg 25 éves koráig nőtt szóval remélem rám is akad még pár centi.
2012. aug. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!