Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Túlreagálom vagy aggódhatok?...

Túlreagálom vagy aggódhatok? Alkoholizmus jelei?

Figyelt kérdés

Barátommal 8 hónapja vagyok együtt, tiszta szívükből szeretjük egymást. Viszont azt kezdtem észrevenni, hogy szinte mindennap valamilyen okból kifolyólag kis mennyiséget, de iszik. (napi- 1-2 sör)


Már elmondtam neki türelmesen pár hete hogy nekem ez nem tetszik, de egyszerűen nem változtat.


Barátom, 22 éves egyetemista.


Köszönöm előre is a válaszokat :) fontos lenne



2019. jan. 8. 20:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Lehet azért is érzékeny téma ez nekem, mert családon belül vannak rossz tapasztalataim. Ezt is megosztottam vele... Szerintetek? Mit tegyek?
2019. jan. 8. 20:09
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Figyu, hagyd, amíg csak kicsi az a mennyiség. Vsz ő ezt pontosan kontroll alatt tartja, és amíg így van, addig ne szólj bele! Ha elveszti a kontrollt és elkezd rendszeresen(!) kontrollálatlan mennyiséget fogyasztani, akkor elhiszem, hogy zavar, de így csak egy olyan dologba akarsz beleszólni, amibe semmi jogod, akkor sem, ha a párja vagy! Ne akard a te ízlésedre formálni, mert te nem az anyja vagy és akkor már nem is az a srác lesz, akibe te beleszerettél. Sztem ha igazán szereted őt, akkor ennyit engedsz neki! Feltéve ha tényleg csak keveset iszik rendszeresen és nem úgy annyit, hogy az eszét is elveszti!
2019. jan. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nehéz megítélni, hiszen vannak országok, ahol teljesen megszokott ebédnél a bor, még gyerekeknél is (Franciaország).
2019. jan. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
túlreagálod
2019. jan. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az hogy ilyen keveset iszik, az nem lenne baj.

De szépen fog ez mind több és több lenni.

Tanácsolni semmit nem lehet, mert vagy magától belátja és leteszi, vagy teljesen alkesz lesz idővel.

2019. jan. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ezen pattogsz? szegény pasid, baromi irritáló lehetsz neki
2019. jan. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!