Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitya alatt (mögött) piros...

Fitya alatt (mögött) piros pöttyök illetve hámlás mi ez?

Figyelt kérdés

Üdv.

Nagyon cikinek érzem ezt az egészet de érdekelne ,hogy mégis mi van belem ..

Olvasgattam a neten nemi betegségekről és gondoltam átnézem magam és ekkor jött az hogy úristen..

Mikor fel húztam a bőrt akkor láttam piros kis pöttyöket elég sok van hozzá értem semmi fájdalom láttam fehér hámló dolgokat nem tudom hogy nevezni ...

Valakinek volt már ilyen? Vagy tudja e valaki mi a baj?... mihamarabbi urológiara fogok menni !.

Elmondhatatlanul félek...



#gomba #urológia #Pénisz egészség nemi betegség
2019. jan. 24. 15:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Velem***
2019. jan. 24. 15:55
 2/8 anonim ***** válasza:
Eddig csak egyszer húztad fel a bőrt a farkadon? Fura. Minden nap fel kell húzni, és kimosni alatta, és nem akkor, amikor már zátonyt rak a kosz.
2019. jan. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó ,hogy még soha .....

Csak épp adott téma volt és meg néztem alaposan

2019. jan. 24. 16:06
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Ez nemibetegség , bőrgyógyászatra menj.
2019. jan. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Piros pöttyök sok féle okból lehetnek .Pár nap,és el is múlnak .Az ilyen egyébként is bőrgyógyászatra tartozik .
2019. jan. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%
Má bocs 4 es,a nemi betegség ,és a nemi szerven lévő betegség nem keverendő össze .
2019. jan. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel nem látjuk az ajtón belépő beteget, nem tudjuk azonnal megállapítani a korából adódó egyéb feltételezett körülményeket sem. Ezért csak azt lehet mondani, hogy rendszeres napi tisztálkodással ezt feltehetőleg meg lehet előzni, ill. a nemiszervhez csak kifejezetten tiszta kézzel szabad hozzányúlni, még maszturbálási céllal is !
2019. jan. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lecke feladva tessék kesztyűben hokizni :D
2019. jan. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!