Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vajon fitymaszűkületem van?

Vajon fitymaszűkületem van?

Figyelt kérdés
Többször is azt tapasztalom hogy amikor föláll a farkam akkor a bőr nem fedi be rendesen (nem tudom jobban leírni) , van amikor ernyedt állapotban sem. ( csak értelmes válaszokat várok)
2010. jún. 30. 14:18
 1/9 anonim válasza:
Letudod húzni a makkról?
2010. jún. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja és amikor föláll nehézkesen tudom rajta fölhúzni a bőrt.
2010. jún. 30. 14:20
 3/9 anonim válasza:
Akkor valószínű, hogy az van. De ha fiatal vagy, akkor még csak hozzákell szoktatnod.
2010. jún. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
14 vagyok, azalatt hogy hozzá kell szokzatnom a masztizást értetted? Ha igen akkor azonkívül nincs rá mód?
2010. jún. 30. 14:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez nem teljes fitymaszűkület. Még próbálkozhatsz fürdőkádban, langyos vízben "tágítgatni " a bőrt. De lehet, hogy a fék rövid. Mutasd meg orvosnak.
2010. jún. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Hát masztinál, fürdésnél, próbáld minél hátrébb húzni. HA nagyon fáj, akkor fitymaszűkület.
2010. jún. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Gyakorolj, fürdés után amikor felpuhult, akkor húzogasd finoman, hogy közben azért ne repedjen be, mert akkor az heges lesz.

Menj el vele dokihoz, fölír neked krémet, körülmetélni meg ne engedd magad, nekem megcsinálták és kb tönkre is ment a péniszem miatta

Vigyázz magadra

2010. jún. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat :D voltam már egyszer urológusnál de ő nem mondta hogy valami baj lenne, de amikor reggel felébredek álló fityulával , surlódik azt hiszem megőrülök olyan szar :D
2010. jún. 30. 17:18
 9/9 anonim ***** válasza:

A fent válaszolók most sokat segítettek.

Jó ötlet a vízben áztatás és úgy próbáld a bőrt hátrahúzni.

14 voltam én is mikor elkezdtem, nem kellett hozzá doki, és frankón működik.

De ne erőltesd!!!

Mindig csak annyit, amennyit jónak látsz.

2010. jún. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!