Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Amikor hazajövök iskolából/gya...

Amikor hazajövök iskolából/gyakorlatról akkor mindig aludnom kell mert nagyon fáradt vagyok, mitől van ez? 17/f

Figyelt kérdés
Várom az ötleteket :/
2019. febr. 5. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Biztos keveset alszol és korán kelsz.Erre mást nem lehet írni.
2019. febr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Iszol eleget (főleg a víz a legjobb ilyenkor)?
2019. febr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Van életkori fáradtság is. Én is gyakran ledőltem 10 percre. És 3 óra múlva ébredtem. 18 éves koromra elmúlt.
2019. febr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Vizet nem nagyon iszok

Napi 3 energia ital miatt lehet?

2019. febr. 5. 16:20
 5/11 anonim válasza:
100%

A túl sok koffein fáradságot okozhat.


"Túl sok koffein ... egyaránt okozhatnak krónikus fáradtságot."

[link]

2019. febr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól igen, ilyenkor a tanulás mellett legalább 1,5 liter vizet kéne megigyál naponta (ez a minimum), ennek egy része lehet leves, energia ital stb. De ennyinek kéne legalább lennie.
2019. febr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Ajánlott az 1 l/20 kg víz.
2019. febr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Sürgősen állj le az energiaitallal.

Nekem is ez volt, csak jeges teával és nem suliban, hanem munkahelyen.

Éjjel aludd ki magad, aztán reggel igyál meg egy kávét vagy egy fél! energiaitalt. Jobb lesz.

2019. febr. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. febr. 6. 16:02
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az előttem szólók írták, a sok koffein könnyen kontraproduktív tud lenni, próbálj leállni vele.

Amúgy egy rövid délutáni powernap nagyon hasznos tud lenni. Pár perc rákészülés, nyugi, aztán 11-15 perc alvás és sokkal kipihentebb leszel. Ne hagyd magad tovább aludni, mindenképp kelj fel, különben átbillensz.

Nekem úgy féléve megváltozott munka miatt az életvitelem és kiestek a délután hazafelé buszon szundított bő 10 percek, azóta sokszor élőhalott vagyok, néha meg olyan alvászavarok jönnek elő, hogy akár egy hétig sem tudok kivergődni belőle. Nagyon rossz.

Persze minden ember különböző, kísérletezz, hogy neked mi segít a legjobban. De semmit se adj föl azonnal, pár nap mindenképp kell, hogy kitapasztald, jó-e egy módszer.

25/F

2019. febr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!