Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés mennyire nagy és...

Körülmetélés mennyire nagy és veszélyes műtét?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire komoly műtét. Pl meg lehet halni benne, mondjuk vérmérgezés miatt, ti mit tudtok róla?
2019. febr. 6. 08:57
 1/7 A kérdező kommentje:
34 éves vagyok és sajnos nem tudom elkerülni a műtét. Nagyon súlyos gyerekkori szűkületem van.
2019. febr. 6. 08:58
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Vérmérgezésre adnak inyekciót műtétkor. Biztos nehezebb, mint gyermekkorban, de ha szükséges nincs más választás.
2019. febr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

A legkisebb műtét sincs kockázat nélkül .

Az orvosnak miden ilyen műtét csak 1 eset .

Vérmérgezés elleni injekcióról még nem is hallottam,pedig nem rég toltak ki a műtőből .

2019. febr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jó döntés, meg kell csináltatni. A műtét kockázata elhanyagolható. Akkor van baj, ha sarlatánok csinálják az őserdőben, érzéstelenítés nélkül, mocskos borotvapengével.

Ez itt azért Európa, még akkor sem halsz bele, ha orvos helyett a nővér csinálja :)

2019. febr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vérmérgezés nem fordul elő. Nagyobb gond a vérzéscsillapítás, mert tágultak a hajszálerek. Nem számít nagy műtétnek, de mivel sok az idegvégződés ezen a területen, sokáig maradhat vissza fájdalom.
2019. febr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Vérmérgezésre adnak inyekciót műtétkor."


Ilyen egyáltalán nem létezik.

Nálam is műtét utáni komplikáció miatt alakult ki a szepszis (komolyabb alhasi műtétem volt,perfolált vakbél nem körülmetélés).

2019. febr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne ezen spórolj, nem veszélyes, ha normális orvos, normális helyen csinálja... Nekem nem volt semmilyen rossz élményem vele..
2019. febr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!