Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nincsen semmi spermám, ez...

Nincsen semmi spermám, ez gond 15 évesen?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 23:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nekem is korábban volt, mint neked, igazából nem tudom, meddig normális ha nincs sperma.

Megnyugtattak az itt hozzászólók?

Nem?

Akkor keress fel egy orvost, és tök normálisan el fogja magyarázni, a dolgokat.

2010. júl. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Háát azt nem mondat hogy fiú vagy lány vagy xd.
2010. júl. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Fiúknál és lányoknál is 16 évet szoktak alsó határként ivarérettség kérdéseként megengedni,szóval 1 éved van.Na igaz vannak későn érők,akik kisebbek társaiknál gyakrnan biológia értelemben is később érnek,szőrősődés,sperma,magasság növekedése,pénisz növekedése stb.Szóval azért ha eleve nem magas az apád sem akkor nagyobb esélyed van arra hogy későnérő tipus leszel.De 1 éved még van.

Magasságod?Szőr van-e,nyugalmi és álló pénisz méret?Apukád magassága?

2010. júl. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én 16 éves vagyok és még nekem sincs :(
2010. júl. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
16 éves, akkor menj orvoshoz
2010. júl. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Hát szőrösödés " elindult " kb 1 éve. A magasságom 165cm körül van, nyugalmi pénisz méret: 4cm merev: 12cm. Nem mutálok még.
2010. júl. 2. 19:18
 17/21 anonim ***** válasza:

Nézd!

Nekem 40 évesen is "csak" 14.5 és az égadta egy világon semmi problémám nem volt vele, és egyik partnerem sem panaszkodott a méretem miatt.

Sok lányt úgy képzelünk el, hogy a gigászit szereti és hajlamosak vagyunk azt hinni, hogy ha saját méretünk nem tetszik, mert a filmekben nem az az általános, akkor a lányok is le fogják azt minősíteni.

Vannak kivételes esetek, mikor valóban elhúzzák a szájuk szélét, mikor meglátják a kis méretet, de hidd el, mikor egy 20-ast tolnak beléjük akkor az elégedettség átmegy döbbenetbe.

2010. júl. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Akkor ne izzgulj,ahogyan írtad,te későn érő vagy,mert általában már 12,5 évesek elkezdenek szőrősődni,és eleve elég alacsony vagy,olyan 13 éves forma.Na általában aki kisnövésű azoknál ezek a dolgok később índulnak be,de olyan 16-16,5 éves korig még elmegy,de ha 17 éves korodra se lenne spermád,EZT ÜZENEM a szintén beírt 16 ÉVES FIÚNAK

is akinek még nincs,ha igaz rá,hogy nem túl magas 173 cm alatt van és ő is később kezdett fejlődni,akkor várjunk még 6 hónapot De utána mennjen saját érdekében orvoshoz.


Azt tudnod kell hogy eleve nem mindenkinek lesz nagy a szerszáma,és sokan kamuznak is ezzel kapcsolatban,és igen valakinek kicsi alapállapotban,de ha áll megnő,mint neked,valakinek meg így is úgy is kicsi,de ez nem számít nagyon.Ezzel nem lehet mit tenni,de később sem ez lesz a lényeg egy kapcsolatban,ha normális lányt találsz.Szóval ezzel ne foglalkozz.1,5 éved még van utána keress fel egy orvost,vagy akár a dokiddal is beszélhetsz róla

2010. júl. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 16:04

Azt hiszem ennél bővebb és jobb felvilágosítást nem kaphattál volna kedves kérdező.

2010. júl. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Hidd el nekem is igy volt 14 éves koromban egyszercsak spriccc nyugi!
2010. aug. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!