Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztatagyulladás?

Prosztatagyulladás?

Figyelt kérdés
Hali, még november végén regisztrálták nállam a prosztata gyulladást, első teszt után MRSA jött ki, mikor elvégeztem egy antibiotikumos kezelést, utánna megint elvégeztem egy tesztet és MRSA és Enterococus jött ki.A vizeletem kevésbé csíp mint előtte, de még mindig érzem hogy nem vagyok teljesen meggyogyúlva, ez normális dolog? Mennyi idő kell amíg helyre áll rendesen?Továbbá a kezelés alatt, amíg szedem az antibiotikumot mennyire ajánlott a szex, vagy önkielégités? Vagy hanyagoljam??
2019. febr. 26. 21:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Továbbá ebből mennyire hamar lehet ki gyógyulni, ebből a prosztatagyulladásbol? 20 évesFérfi!
2019. febr. 26. 21:42
 2/3 anonim ***** válasza:
A prosztatagyulladásból nehezen lehet kijönni (ha egyáltalán ki lehet). Mindenesetre nézesd meg a fogsorodat fogorvossal, mert sokszor arra vezetik vissza a a prosztatagyulladást, hogy vérző ínygyulladás, fogkő, bakteriális góc van a fogaknál és ahonnan a baktériumok könnyen bejutnak a vérkeringésbe, onnan meg a prosztatába, ott meg szépen elvannak, akár évtizedekig is. A mirigyek gyakori ürítése hasznos.
2019. febr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ha kezelés alatt is vagyok, és szedem az antibiotikumot akkor az jó ha üritek, tehát pl önkielégités, vagy más hasonló? :)
2019. febr. 27. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!