Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Hova kell mennem, ha kasztráltatni akarom magamat?

Komoly a szándék,szóval értelmes válaszokat kérek!

márc. 18. 10:28  Privát üzenet  

A válaszok
Sebészetre

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont márc. 18. 10:33 Privát üzenet
Elmegyógyintézetbe.

A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont márc. 18. 10:33 Privát üzenet

Nincsenek elmegyógyintézetek, pszichiátriai értékelésre el fognak küldeni, de ha tudod mit akarsz, akkor kapsz engedélyt.

Sebészet és endokrinológia, de kezd a háziorvosodnál!

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont márc. 18. 11:10 Privát üzenet

Ezt Mo. törvény szabályozza .

A háziorvosod majd elmondja hova kell a kérelmet beadni .

40 év alattiak,és ha nincs saját legalább 2 gyerekük,eleve kiestek .

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont márc. 18. 16:47 Privát üzenet
Pesten van pár magánklinika ahol végeznek ilyen műtéteket de nem tudom mi a feltétele....

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont márc. 24. 15:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Érdemes rászánni magamat?
Olyan gondom lenne hogy nem tudok nyilvános helyen, illetve olyan helyeken ahol nem érzem magamat otthon wc-zni. Ha nektek is volt ilyen gondotok akkor pl ha ott aludtatok a...
Körülmetéltessem magamat vagy keressek más megoldást? Holnap lenne a műtét.
Menjek el körülmetéltetni magamat vagy keressek más megoldást? Ha más megoldás akkor mit tudtok javasolni? Kihez fordulhatnék?
Egy hete műtöttek, jóindulatú prosztata megnagyobbodás miatt, előtte 2 hónapig katétert viseltem. Jól érzem magamat, de a vizeletem sajnos csepeg. Mennyire természetes ez és meddig tarthat?
13 éves fiú vagyok sokszor hokizok se spermám se orgazmusom és mindig el is unom magamat vagy 3 perc mulva mivel dobhatnám fel?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!