Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Érdemes rászánni magamat?

Érdemes rászánni magamat?

Figyelt kérdés
Heló, szerintem rövid lehet a fitymafékem, mivel lankadt állapotban teljesen hátra tudom húzni, ha feláll, akkor is, de ha nem tartom hátul, akkor félig visszacsúszik. Szerintem nem igazán esztétikus, érdemes lenne rászánnom magam egy körülmetélésen? Mennyire kellemetlen az, illetve mennyi bajlódás van vele? Tudok mellette melózni ugyan úgy?
2018. máj. 9. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha mereven hátra tudod húzni, és nem fáj akkor elvileg nincs gond!

Az ha visszacsúszik valamennyire az nem baj.

2018. máj. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak szerintem nem esztétikus, illetve hátrahúzásnál minimálisan feszül, ilyenkor foglalkozik vele a tb, vagy önrészes?
2018. máj. 9. 13:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs semmi bajod és esztétikailag is rendben van.Ha van eszed meg sem fordul a fejedbe hogy körülmetéltesd magad,az őseid mind ki is akadnának ha meghallanák mit akarsz.



A műtétet elve érzéstelenítésben végzik,amikor körbe injekciózák a pénisz tövét az eléggé fáj,4-6 hét a teljes gyógyulás,és több hónap mire a hegek halványodnak,az első 2 hétben a seb nedvezhet,tehát lehet gézzel kell kötözgetni,a seb a gézbe ragadhat,akkor meg kamillával áztathatod le a gézről és bedagadhat a seb akár.Ha valaki meglát egyből látni fogja hogy metélt vagy és nagyon sokaknak nem tetszik,egyből minden féléket beszólhatnak,szívathatnak.


Más örülne neki ha elkerülhetné a beavatkozást és nem lenne fitymaszűkülete.

2018. máj. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!