Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hormonkezeléssel lehet csökken...

Hormonkezeléssel lehet csökkenteni a szőrösséget?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, és túlságosan szőrösnek gondolom magamat. Nem találtam olyan megoldást, ami a szőrösségem mennyiségét vissza húzhatná átlagosra véglegesen, csak olyanokat amelyek ideiglenesek... A lézeres szőrtelenítés is csak 1-2 évig tart, vagy ki tudja meddig, és szeretném a hormonjaim által helyre hozni, hogy ne legyek egy ősember, tini létemre sokkal szőrössebb vagyok mint egy felnőtt ember. (Nekem alapból hormonális okok miatt kialakult a gynecoemastia). Szóval lehetséges ilyen kéréssel fordulni az orvoshoz?

2019. márc. 26. 23:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja igen, még két opcióról hallottam, hogy állítólag a gyantától, egy huzamosabb idő és rendszeresség után a szőr elkezd kikopni, illetve azt is olvastam, hogy a mentatea jó nőknek a túl sok szőr ellen. Fiúknál is használ?
2019. márc. 26. 23:56
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen problémám van, sok és túl nagy szőr mindenhol. Egy vérvétellel megállapították, hogy minden rendben van nálam, így a kör bezárult. Fiúk esetében nem igazán foglalkoznak ezzel. Marad a szőrtelenítés. F.
2019. márc. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen probléma miatt 1 orvos sem avatkozik be a hormon háztartásodba . A szőrösödést a nemi hormonok alakítják.

1 szőrtüszőből több szőrszál is kinő .Majd te is megszokod,van rá időd bőven .

2019. márc. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De ez túlságosan sok, ezt nem szokom meg. Csak van 1 orvos aki képes vállalni.
2019. márc. 27. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!