Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk, férfiak, akik oldalra/fe...

Fiúk, férfiak, akik oldalra/felfelé állítva teszitek a péniszeteket az alsóba! Hogyan jött nálatok ez a szokás?

Figyelt kérdés
Alapvetően nyugalmi helyzetben a pénisz lefelé néz, így számomra az volt mindig is a természetes, hogy abban a helyzetben tegyem az alsónadrágomba is. Egyre több srácnál látom mostanában (öltözőkben vagy mondjuk olyan képeken, ahol csak alsóban van egy híresebb ember, alsóneműk termékfotóján), hogy balra vagy jobbra, esetleg felfelé állítva hordják az alsóban a péniszüket. Akik hasonlóképpen teszik el, azoknál ez volt a természetes? Vagy így kényelmes? Esetleg jött valahonnan ez a szokás?

2019. ápr. 4. 16:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nekem sem marad meg fölfelé helyezve az alsómban, hanem magától dől el balra. Nem tudom, mért pont balra dől a Kishaver, de ha arra érzi jól magát!
2019. ápr. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
100%
En lefele teszem a boxerban es fecskeen is mivel olyan szabasuak hogy csak lefele van annyi hely hogy kenyelmesen elferjen
2019. ápr. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Azert felfele/balra mert igy kenyelmesebb. Ha lefele teszem legtobbszor viszket a zacsim. Masreszt ha kozben felall akkor kevesbbe szembetuno es kenyelmetlen ha alapbol is felfele nezett mert ugye csak hosszaban no. Ha lefele volt teve akkor eleg latvanyosan tud emelkedni a zaszlorud.
2020. aug. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnézed az alsó gatyák ülepét,főleg a régieket,a szabása olyan volt,hogy bal oldalt nagyobb.Maiiknak meg pont elől csinálnak nagyobb helyet.
2020. aug. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
hiaba hekyezed felfelé vagy oldalra,mozgásnál leülésnél lefelé helyezödik..
2020. aug. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
75%
12:29. az attol fugg mennyire feszes az also es mekkora a csomag. Nekem altalaban ott marad ahova teszem.
2020. aug. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Az milyen érdekes anatómiai dolog, hogy akik oldalra teszik, azok jelentős része ballra helyezik el a szerszámot. 🙂
2020. aug. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Én hagyományos lengös boxert hordok így lengedezik lefele van.
2021. okt. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én valami miatt jobbra-fel teszem, feszülős boxert hordok.

Kb. serdülőkoromban tértem át erre, előtte még lefelé hordtam.

Nekem így kényelmesebb, ha lent csak a herék vannak.

De az is szempont, hogy esetleges merevedésnél kevésbé feszít, ha eleve fent van.

2021. okt. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ez neked miért fontos kérdés? A magadét elrakod, ha olyan óriási intim méreteid vannak, ahogy jól esik, mert nincs rá szabvány. Mások "gatyaviselete" ezen a téren egyébkent sem mérvadó és a tiédet sem fogják nézegetni.
2021. okt. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!