Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez milyen betegség lehet?...

Ez milyen betegség lehet? Segitség.

Figyelt kérdés

van egy nagyon jo baratom..kozel all hozzam..akinek mar 17eves kora ota valamilyen rohamai vannak..most 29eves..jarja az orvosokat,de nemtudjak megmondani hogy milyen betegsegrol van szo..a tunetei abbol alnak hogy: nem kap levegot,mert a tudoizomja osszehuzodik ezert fuldoklik..nem epilepszias..marmint maganal van a rohamoknal..o szokta nyugtatni az anyjat is a sajat rohamaikor,meg viccelodni is szokott s akkor nevetnek..meg a szeme sem akad fel,nem is habzik a szaja..csak egyszeruen fuldoklik..kapkod a levegoert(mint mindenki mas is ha fuldoklik)..a gyomra rangatozik..a rekeszizom miatt ahogy kapkodja a levegot..

sajni nincs meg csaladja sem..mivel sokan nem fogadjak el ez miatt..a rohamok csak akkor jonnek ha: nem aludja ki magat,ha sokat alszik,meg ha kiehezik,marmint ha sokaig nem eszik..arra ebred hogy elvan zsibbadva..a gyomorszaja begörcsöl..nem birja a fustot sem,meg a viragport sem..

ISMERITEK VELETLEN EZT A BETEGSEGET? segitsetek hogy segithessenek rajta :)


2010. júl. 6. 01:27
 1/6 A kérdező kommentje:

bocsi a helyesirasi hibakert,kicsit faradt vagyok..


hozzateszem : vajdasagi..en meg kulfoldi vagyok..gondoljatok itt megtudnak mondani hogy milyen betegsege van?

2010. júl. 6. 01:31
 2/6 anonim ***** válasza:

Dohányzik? Ebben az esetben elég nagy valószínűséggel COPD betegsége lehet.

[link]

Ha nem, akkor neurológust kéne felkeresni, mert talán valami idegi zavar okozza.

2010. júl. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem,nem dohányzik..hisz a füstöt sem birja..mint ahogy leirtam..
2010. júl. 6. 08:50
 4/6 anonim ***** válasza:
nem asztmás?
2010. júl. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
azt megtudták volna mondani az orvosok ott vajdasagban is ha asztmas lenne,nem?
2010. júl. 6. 19:48
 6/6 A kérdező kommentje:
több valaszokat nem kerek..a szemelynek kinos hogy en is probalok neki a betegseget kutatni.. :S ezt kaptam,mikor csak segiteni akartam..hat kosz..
2010. júl. 7. 05:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!