Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy ér bedagadt a péniszembe...

Egy ér bedagadt a péniszembe jobb oldalt a fityma vonalában ez veszélyes vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Be van dagadva es egyik naprol a masikra tortent. Egyaltalan nem faj de furcsa. Ugyanakkor néha van pár szúró fájdalmam a hasam alsó részében talán van köztük összefüggés. Pisi nem fáj nem véres. Aktív a szexuális életem és párom egészséges 3 havonta jár nőgyógyászhoz. Remélem nem súlyos. Valaki tudja mi lehet ez? Vagy súlyos e? Eltünik avagy nem?

2019. máj. 18. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz vele!
2019. máj. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, érelzáródás ha egyről beszélünk. Kórház!!
2019. máj. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De egyáltalán nem fáj se nyugalmi sem álló helyzetben nem is mondanám keménynek csak be van dagadva. Mitől lehet ez?
2019. máj. 18. 17:31
 4/6 anonim ***** válasza:
nkm is volt, semmi baja nem lesz
2019. máj. 19. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak durván csináltad. Ilyenkor megtud dagadni. A kérdés már pár napos. Ha elmúlt akkor ez volt a gond.
2019. máj. 25. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Menj el inkább orvoshoz,ne a sok hülyét kérdezdgesd.
2019. máj. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!