Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a teendő? Bőrszakadás a...

Mi a teendő? Bőrszakadás a fitymán.

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és a barátnőmmel egyik aktusközben szétpattant a bőr a fitymámon behatolás közben(óvszer használva volt). Gyógyulgat,orvoshoz nem szeretnék menni,mivel már,voltam azzal kapcsolatban hogy a fék nem engedi teljesen le a bőrt merev állapotban. Szüneteltetni kéne a szexuális életet ameddig nem gyógyul be? 4 napja történt elkezdett gyógyulni de közben volt aktus de enyhén kellemetlen érzést ad.
2019. jún. 13. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

A teendő az hogy megvárod amig meg gyógyul .

16 évesen nem gondolom hogy a szex annyira fontos lenne .

A mohóságod miatt szakadt elé .Óvszer használatnál meg főleg nem szokott ilyen megtörténni .

2019. jún. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Én nem értem, biztos egyesek agyára ment a kánikula, ma már ez a második ilyen szerencsétlen, akinél nem fog a kréta és képtelen a logikára meg a józan észre! Eskü nem értem, hogy ha sérült a fitymafék mi a francnak szexelsz, miért nem bírod egy kicsit türtőztetni magad addig, amíg meg nem nézeted valakivel, akinek van olyanja, ami neked ezek szerint nincs...
2019. jún. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam,amikor megtörtént óvszer nem volt jelen ekkor a behatolásnál éreztem egy pattanó dolgot de nem figyeltem oda,majd ez után került fel. Ezek után enyhén furcsa érzés volt,de az aktus megtörtént,majd később vettem észre
2019. jún. 13. 21:49
 4/5 A kérdező kommentje:
És nem a fék szakadt el,hanem a másik felén a bőr pattant el
2019. jún. 13. 21:58
 5/5 anonim ***** válasza:
64%
Jó, lehet nem a fitymafék, tökmindegy mi! a lényeg hogy értelmes ember sérült farokkal nem kezd újabb aktusba, inkább megnézeti szakemberrel vagy valakivel, aki többet konyít hozzá!
2019. jún. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!