Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet, hogy hererákom van?

Lehet, hogy hererákom van?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


A bal herém felett érzek egy csomót, és úgy tudom, hogy ez a hererák esetleges "előjele", vagy hogy fogalmazzak. 18 éves srác vagyok, nem beszéltem még róla senkinek, gondoltam rákérdezek itt, hátha tudtok segíteni, eligazítani. Köszi a válaszokat előre is!

(Ha rossz topic akkor bocsi.)



2019. jún. 23. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Lehet. Menj orvoshoz.
2019. jún. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elvileg lehetséges, de nem túl valószínü, lehet sok más oka is.

De ezt igy neten keresztül nem tudja senki megmondani, menj el orvoshoz, ö vizsgálattal tud diagnózist felállítani.

Ugyan nagy valószínüséggel lényegtelen apróság az egész, de adott esetben a korai diagnózis sokat segíthet a gyógyulásban.

2019. jún. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a csomó lehet nyirokcsomó, ciszta, zsírcsomó, nem feltétlenül rák. Fájdalmas, mozgatható?
2019. jún. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
Szólj szüleidnek, anyud v apud nézze meg aztán irány az orvoshoz!!!!!
2019. jún. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Kedves utolsó, 18 évesen miért kéne, hogy a kérdezőt a szülei kísérgessék orvoshoz? Nem tartozik a kérdéshez, csak érdekel, hogy ez így egy felnőtt ember esetében hogyan is jön szóba?
2019. jún. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%

A zacsiban semmilyen nyirok csomó nincs ,már alapból sem .

A here felett közvetlen van az ondó vezeték becsatlakozása,illetve a mellékhere teteje is .

Nem kellene itt senkit sem feleslegesen ijesztgetni,csak azért mert keveset tudunk a here anatómiájáról .

2019. jún. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már ne haragudj kedves 6-os, de te érzed amit érezni kell, vagy én? Ha nem éreznék semmit, nyilván nem írtam volna ki ezt a kérdést.
2019. jún. 23. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!