Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az normális ha egy 20 éves...

Az normális ha egy 20 éves srác ülve pisil?

Figyelt kérdés

Van egy haverom aki ülve szokott pisilni, mikor ezt mondta annyira kiakadtam mert ugye a pasik állva pisilnek..sőt még nyilvános vécére is ráül szóval WTF. Más pasik is szoktak így pisilni? Miért jó ez? Én örülnék ha tudnék állva pisilni. :D

18/l



2019. jún. 24. 17:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
78%
Én csak otthon szoltam ülve, mert kényelmesebb, nem kell hajtogatni az ülőkét, csak le kell huppanni. Nyilvános vécében eszembe nem jutna. Ha lenne otthon piszoárom, akkor otthon sem ülnék le. Szerintem hülyeség ezt normalitásként vagy nemnormalitásként nézni, kinek hogy kényelmes. Nem hiszem, hogy azon múlik a férfiasság, hogy ki hogyan vizel.
2019. jún. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%
Barátom is ülve pisil itthon, így nem kell annyit takarítani és az ülőkét sem kell hajtogatni. Máshol eszébe sem jutna
2019. jún. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
52%

Egészségesebb, jobban kiürül a hólyag, mint állva pisilve.

Piszoár sokszor ereszt, + nincs deszkára vizelés egyéb helyre.

2019. jún. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
60%
Az senkinek nem jut eszébe, hogy nem muszáj ráülni, elég csak csípővel fölé hajolni?
2019. júl. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!