Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tudtok nekem mondani Pesten...

Tudtok nekem mondani Pesten (semmelweis egyetem u. klinika) olyan urológust aki jól tud műteni (faragni)?

Figyelt kérdés

Prosztata problémáim vannak, 2x műtöttek sikertelenül. Gyulladás miatt 3x akkorára duzzadt mint a normál prosztata. És ez a Pisilésben nagyon rossz.


Nem tudom, hogy az orvosom nem ért hozzá vagy azért nem tudta rendesen megcsinálni mert fiatal vagyok, vagyis nem is akarta(nem merte vagy attól "fél" hogy elmetszi az alsó záróizmomat). csak a felét/feléig vágta ki.

De sajnos így továbbra is munkaképtelen vagyok. Egy nap vagy 25x megyek pisilni.


Semmelwisen műtöttek



2019. júl. 13. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekem teljesen más problémám volt. De nagyon jó tapasztalataim vannak Dr Bánfi Gergely orvosnal. Ő is a SOTE urológiai klinikan mut, illetve van magan rendelese is. Jó sebész és emberséges a betegekkel, csak emiatt sok a betege
2019. júl. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tokmagolajat próbáltad már inni rendszeresen? Sokaknak segített már..
2019. júl. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezeken már túl vagyok.
2019. júl. 14. 17:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Dr Bánfi Gergelyt keresd akkor
2019. júl. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!