Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha a ket elso fogam kicsit...

Ha a ket elso fogam kicsit hosszabb es eloreallo akkor a fogszabalyzo ezt mennyire fogja orvosolni? Itt foleg a hosszusagra gondoltam.

Figyelt kérdés
2019. júl. 28. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
A fogad hosszúsága ugyan akkora marad
2019. júl. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Azon nem segít, feljebb nem tudja tolni a fogadat csak arrébb. Kérdezz meg egy fogorvost hogy lehet-e valamit csinálni vele, én el tudok képzelni olyat hogy lejjebb fúrják és tesznek egy réteg tömést az aljára vagy valami hasonló, amennyi hülyeséget meg lehet valósítani hogy ez sem lehetetlen, sőt.
2019. júl. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A mellette levoket lentebb tudja huzni, illetve dontessel is tud csalni. Nekem is ez volt es mar egesz egyvonalban vannak.
2019. júl. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. júl. 29. 10:59
 5/6 anonim válasza:
Semennyire. A fogak alakját nem változtatja meg a fogszabályzó.
2019. aug. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Beszéltem az orvossal, és azt mondta tudja úgy mozgatni, hogy esztétikailag is kisebb legyen.
2019. aug. 1. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!