Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tudok csinalni ami hat és...

Mit tudok csinalni ami hat és gyors? Nagyon fáj a fogam fáradt vagyok és nem tudok tőle aludni annyira fáj

Figyelt kérdés
Nincs itthon se fájdalomcsillapító se semmi ami enyhítené. Nagyon fáj de tényleg elviselhetetlen itthon már mindenki alszik és nem szeretném őket ezért felkelteni anyát már az előbb próbáltam de annyit mondott hogy majd elmúlik szerintem fent se volt szinte mondjatok bármit ami hat kérlek ☹️🦷

2019. aug. 13. 23:24
 1/6 anonim válasza:
46%
Szia szerintem igyál egy kis pálinkát attól jobb lesz
2019. aug. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aperol van csak itthon 🙄
2019. aug. 13. 23:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Aperol nem sokat fog segíteni-


Semmi fájdalomcsillapító nincs? Paracetamol, Flector, panadol?? Ha nincs akkor marad a fogfákás elleni házipraktikák.

- jégkocka

De itt a link itt olvass, és próbáld ki valamelyiket, hátha segít.

Nekem a jégkocka kis időre segített, de nem sokáig. Én jégkocka helyett a fagyasztóból kivettem a lefagyasztott borsót, és azzal fagyasztottam az arcomat. Tovább eláll mint a jégkocka

[link]

2019. aug. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egész szegfűszeget rágcsálj azzal a fogaddal ami fáj, enyhíti egy kicsit
2019. aug. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat végül találtunk fájdalomcsillapítót és fagyasztott zöldséget nyomtam az arcomhoz aztán sikerült elaludni és most egyenlőre azóta nem fáj
2019. aug. 14. 11:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérj mihamarabb időpontot az orvoshoz, mert vissza fog térni a fájdalom.
2019. aug. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!