Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Magán fogorvosnál, ha van egy...

Magán fogorvosnál, ha van egy három gyökerű fog amit rendbe tett, akkor 3szor 14 ezer Ft ( ennyit kér csatornánként) + még arra a tömés árát kell megfizetnem? Lehet még valami amit bele kell kalkulálnom?

Figyelt kérdés
2019. szept. 1. 10:24
 1/8 alletta ***** válasza:
magán fogdokinál nekem első alkalommal panoráma röntgent készítettek, ezzel kezdtek.
2019. szept. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy hogy megy, nem ez volt a kérdés.

Nem most járok először nála, csak azért nem tudom, mert az előző fogamat ki kellett húzni, hiába gyökérkezelte, akkor nem kérte el a pénzt.

A kérdés az,hogy a gyökércsatornák rendbetétele mellett, a végleges tömés árát is elkéri-e?

2019. szept. 1. 10:33
 3/8 alletta ***** válasza:

jól van na, nem kell a fejemről a hajat le*gatni!

figyelmetlen voltam, bocs!

szerintem a csatornákat rendbe tette, ezért fizettél, a tömés árát külön felszámolja.

nem beszéltétek meg előre mit-miért-mennyiért?

2019. szept. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugy szokas hogy csatornak + tömés. Kivéve, ha betömi fájni kezd, gyokerkezelni kell, utana mégegyszer a tömés árât mâr nem kérik el.
2019. szept. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves előző, hozzászóló, ezt most nem értem.

Gyökér kezelte a fogamat,most gyógyszeres tömés van bent.

Csütörtökön kell visszamennem hozzá, ha jó minden végleg betömi.

Fizetni még semmit sem kellett.

A gyökértömés csatornánként 14. Ezer Ft, a tömés 16 ezer ft.

Az én fogam 3 csatornás fog.

Tehát akkor 3x 14. Ezért Ft + a 16.000 Ft tömés?

2019. szept. 1. 10:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen ugy ahogy irod 3*14.000+16.000 tömés. Akkor nem kéne a tömést, ha odamentél volna, kicseréli a tömést bizva abban, hogy ez elég lesz a fognak, kifizeted a 16.000 ftot, majd pl.egy hét mulva fájni kezd az uj tomessel es gyokerkezelni kell. Ennyi "garancia" van a tömésre, hogy akkor nem ugy van, hogy 3 hét a gyokerkezeles, kifizettel 16.000ft-ot a tomesre, majd gyokerkezeli 3*14.000ftert majd harom het mulva megint fizesd ki a 16.000ftot mert a gyokerkezeles miatt az uj tomest ki kellett szedni. Ha odamentel kifurta es gyokerkezelte es kesz akkor 3*14.000+ a 16.000 tomes.
2019. szept. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Injekció ára is
2019. szept. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
injekció ára még az árlistájukon sem szerepel.
2019. szept. 1. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!