Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Országosan ismert politikusok...

Országosan ismert politikusok hogyan lehetnek ennyire igénytelenek?

Figyelt kérdés

Pártállástól függetlenül nem értem, hogy akár kormánypárti, akár ellenzéki politikusok, hogy lehetnek ennyire igénytelenek a megjelenésükre, sőt, az egészségükre. A kérdést azért ebbe a kategóriába tettem, mert a példa ide tartozik.

Szél Bernadett, ahogy a többi képviselőtársa, felveszi a havi milliós fizetését, de X éve nem jutott el a fogorvoshoz, ahol kb negyedhavi fizetéséből meg tudnák csinálni a fogsorát: fogszabályozó, törött fog pótlása stb.

Ne értsetek félre, nem vagyok híve annak, hogy valakit külső alapján ítéljünk meg, de mikor egy ember ilyen fontos pozíciót tölt be, ennyit szerepel a nyilvánosság előtt, és meg is engedheti magának a kezelést, szerintem szimpla igénytelenségről van szó.

Ez csak azért jutott eszembe, mert pár napja töltött fel Szél Bernadett egy videót az egyik tranzitzónából és ott a menekültek fogorvosi ellátásáról beszél, hogy a szegedi fogklinikára viszik őket, de kevés az időpont stb... és meglepődtem, hogy pont ő hangoztatja a fogorvoshoz járást...



2019. szept. 7. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Félelem vagy nem érdekli.
2019. szept. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Eleve olyan emberek mennek politikusoknak, akiknek köszönő viszonyban sincs az énképük a valósággal!
2019. szept. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mindenesetre furcsa... Legalábbis én magamból indulok ki, nekem is ferdék a fogaim, de amint lesz rendes munkám egyetem után és remélhetőleg elég pénzem rá, az első dolgom a fogaim rendbetétele lesz, ha részletre, akkor úgy.

(Még mielőtt valaki ezzel jönne: nem turkálok más zsebében, a fizetést csak azért mondtam, mert nyilván egy országgyűlési képviselő a legdrágább klinikát is megengedhetné magának.)

2019. szept. 7. 19:00
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy 1 milliot keres de valoszinileg sokkal tobbet is kolt mint az aki 150et visz haza.

Mire kifizet mindent nem marad neki sok, ki tudja...

Lehet csak fel a fogorvostol.

2019. szept. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nekem is feltűnt!


Most nem akarok neveket mondani, mert az alapján pontoznátok, hogy épp a ti pártállásotoknak megfelelő politikust hozom-e fel példaként, de egyik igen jól ismert politikusnak az egyik foga évek óta hiányzik. Általában csukott szájjal mosolyog amúgy.


Vagy egy másik, aki polgármesternek indul (ő is igen jól ismert politikus), olyan plakátot csinált magáról, ahol zsebre dugott kézzel áll. Nem a világ vége, de kicsit képmutatónak kell lenni ilyenkor, és meg kell játszani az úriembert...

2019. szept. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!