Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályozás menete?

Fogszabályozás menete?

Figyelt kérdés

Mennyibe kerül most, eleinte mennyiszer kell kontrollra járni?


Mennyi idő az egésznek a felrakása? Költözés előtt állok és nem tudom, hogy még ebben a városban kezdjem el intézni vagy már az újban.



2019. okt. 25. 16:21
 1/2 Egyemke ***** válasza:
1 órás és semmi nem fáj. Csak rögzítik a fogaidhoz a fogszabit.Miután felrakták evésnél rossz érzés lesz. Minden hónapban menni kell hogy huzzanak a fogszabidon. Kicsit fájdalmas lesz de nem annyira. Ne aggódj!amúgy én most fogok menni. Ezt a tesómtól tudom
2019. okt. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először egy konzultacio van, ahol raneznek a fogadra, elmidjak mire számíts kb, aztán egy másik alkalommal röntgent és mintát vesznek, ez nem fáj, picit kellemetlen. Aztán ha van rossz fogad azt meg kell csinaltatni. Ha ezzel megvagy akkor teszik fel a fogszabit, ez kb egy óra, ez sem fáj, csak sokáig kell nyitva tartani a szádat, adnak ilyen tagitot szóval nem kell csinálnod semmit. Enni fura vele az elején még szúr, de nekem adtak viaszt, hogy ne zavarjon. Havonta kell kontrollra járni, az is ha állít rajta az eleinte kellemetlen,de nem fájdalmas. Ha kiskorú vagy akkor csak a készüléket kell fizetni, ami kb 100-200ezer Ft, felnőttként viszont kb fel millióra jön ki. És sokszor olyankor nem lehet megoldani foghuzas nélkül. Ez is a fél rakás előtt szokott történni, ha kell.
2019. okt. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!