Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy rossz fogam van de ezt,...

Egy rossz fogam van de ezt, addig húztam, hogy inyig letört gondolom, hogy fogvésés vár rám. Kérlek ha valaki átélt ilyet meg osztaná velem, hogy ez milyen?

Figyelt kérdés
Felvágják?Vagy hogy szedi ki ?Sosem húzták a fogam de ezt már nem lehet..
2010. júl. 18. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Aú, az fájhatott, ha ínyig betör azt rohadt nehezen fogják kiszedni, de kitartás.
2010. júl. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Érzéstelenítik, nem fáj, csak érzed a macerálást. Ha nem bölcsességfog, pár perc alatt megvan, az orvosoknak - veled elentétben - ez rutin.
2010. júl. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi ,nem bölcsesség fog hanem alsó 6os. És az a durva hogy 2év alatt csak egyszer fájt .S a bajom az ,hogy megfoghatatlan,ezért félek annyira .Örülnék még több tapasztaltnak Puszi Mesh
2010. júl. 18. 14:37
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj, szájsebészet és érzéstelenítés, jó eséllyel semmit nem fogsz érezni a beavatkozáskor. Egyébként rutineljárás.
2010. júl. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A fogorvosom, aki megjegyzem nem magán, egy ilyen fogamat tömött be!! Már 2,5 éve!
2010. júl. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A szájsebész elérzésteleníti,nem fog fájni a beavatkozás!Viszont még ott helyben irass a dokival fájdalomcsillapítót,esetleg írni fog antibiotikumot is.Nekem két(!)hét kínszenvedés követte az ilyen jellegű húzást.
2010. júl. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én tehesség alatt daráltam le a bal 6-ost fönt

annyira féltem,h utánna is 4 évembe került mire elmentem dr-hez(akkor is egy kiesett tömés miatt).Akkor a dr rábeszélt,h azokat a töveket bizony ki kellene szedni.Nem fájt még,de ráálltam,de egy teljes hétig remegtem előtte.Most már csak röhögök saját magamon.Az érzéstelenítést addig adják,amíg kéred.Csak annyit éreztem,h matatnak a számban...mondjuk kaptam annyi szurit,h még a torkom és a fülek tájékán is tompa tapintásúnak éreztem a bőrt. :) Szóval úgy kiszedte mind a két tövét,h meg sem éreztem.Ráadásul a hosszú töve miatt félő volt,h átlyukad az arcüregem,de szerencsére megúsztam.(Akkor kellett volna a szájsebészet).Másnap csak azt érztem,mintha megütöttem volna az arccsontomat,de ez csak 1 napig tartott.A sebet természetesen óvni kell,de ennyi.Szóval semmmi riogatót nem tudok írni...pedig ha vki fél az én vagyok...29 évesen képes vagyok a férjemnek sírni odafelé a kocsiban,h én nem akarok bemenni :) :) :)

2010. júl. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt ilyen problémám. Érzéstelenités aztán pikk-pakk kiszedték. Ne aggódj!

2010. júl. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek !!!!!!!!!!Már annyira nem félek!Így sokkal könnyebben megyek el a napokban..Csak pénz nélkül nem akartam !Köszi
2010. júl. 25. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!