Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van egy kis probléma a párom...

Van egy kis probléma a párom fogai körül? Többi lent

Figyelt kérdés
Na az van, hogy ahol fáj neki az ínye ott neki egyetlen egy foga se rossz neki és még is olyan neki mintha pattanás vagy valami nőlne ki de mi lehet a baj? Vagy milyen gyógyszert vegyen be?
2019. nov. 13. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
igen!
2019. nov. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan egészségügyi terület, amely a rágószervekkel foglalkozik, azokat gyógyítja, úgy hívják, hogy fogászat és aki űzi, az a fogorvos. Na, oda kell fordulni bizalommal.
2019. nov. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen.Gyokérkezeltesse.Genny ki akar jonni a fog gyokerénél.Pucoltassa ki.Ezzel nem szabad játszani.Nekem fiatal koromban tettek erre az államiban.Nem foglalkoztak vele.Ha nem csinálják meg,meg inkabb húzni akarják,akkor irány a magán.
2019. nov. 14. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet a fogán nem látszik semmi, de a gyökere gyulladt, fogorvos megröntgenezi és kiderül mi az oka.
2019. nov. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Laikusok nem tudják megmondani, hogy mi rossz fog és mi nem, simán elmennek fogorvoshoz tömésre úgy, hogy a szóban forgó fog egy fél centis gyökér már, szinte húzni sincs mit, nemhogy tömni. A fogak között simán lehet még nagy szuvasodás és idő kérdése, hogy mikor roppan be a fog. Úgyhogy én nem állítanék ilyet, hogy egyik fog sem rossz, mert a tünetek egyáltalán nem erre utalnak, valami bizonyosan van, esetleg nem a fogból, hanem a fogágyból kiinduló probléma.

Gyógyszertől nem tudom ki és milyen csodát vár, fogorvoshoz kell menni, ő kompetens a témában, nem ti és nem is a gyakorin portyázó laikusok, akik szintén maximum annyit tudnak mondani, hogy fogorvos (mondjuk ők legalább eddig eljutottak, nektek még ez sem sikerült önállóan).

2019. nov. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!